Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hova tenni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Nem tudom hova tenni ezt az érzést, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja mentünk szét az ex barátnőmmel, első nagy szerelem volt neki is nekem is. Ő még élni akart persze mindezt eljegyzés után. 1.5 évig voltunk együtt. A helyzet az, hogy nagyjából túltettem magam rajta, ismerkedtem és megismertem egy nagyon kedves lányt. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk mindenben, tényleg mintha őt teremtették volna nekem és ő ugyanezt mondja. Iszonyatosan boldog vagyok a leányzóval de néha úgy érzem, hogy nagyon hiányzik az exem. Nem tudom mi lesz, hogy lesz, mikor a lánnyal vagyok jól érzem magam vele nagyon, de mikor itthon vagyok folyamatosan az exem jár a fejembe. Érdekelne ti mit gondoltok erről.


Köszönettel


20/F



2013. szept. 4. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igy ne menj bele egyetlen kapcsolatba sem. Sőt ezt is zárd le. Csak akkor indulj útnak egy új felé, ha a régi már mint múlt szerepel. Addig ne.
2013. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nem mondod :D ***** válasza:
Mivel első nagy szerelmed volt és másfél évig együtt voltatok, normális, hogy nem sikerült 2 hónap alatt túltenned magad rajta:)
2013. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A 2 hónap az rohadt kevés idő h kiheverj egy eljegyzés-felbontást.. de mondjuk azt se értem, h 1,5 év alatt h jutottatok el eddig, azért ez nem valami sok idő..
2013. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát hallod kb mintha én meséltem volna el mi történt velem mondjuk én lehet még összejövök az exemmel :D
2013. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
úgy, hogy én úgy gondoltam fontos nekem annyira, hogy ráhúzzam a gyűrűt a kezére. Erre tessék rá 5 hónapra elment nyári gyakorlatra és bumm megváltozott minden. Megismert új embereket lettek új barátnői és gondolom telebeszélték a fejét is.
2013. szept. 4. 23:54
 6/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló azért mentem bele ebbe a kapcsolatba, hogy el tudjam felejteni vagyis megpróbáljam és sokkal jobban is lettem azzal nincs is gond csak néha még előjön rajtam, hogy hiányzik.
2013. szept. 4. 23:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Komolynak? Együtt laktatok? Megismerted lakva is? Vagy csak lebegett a kis rózsaszín felhő, hogy "jajj de szeretjük egymást, húzzunk már gyűrűt, mert attól még tutibb lesz a dolog"? Először járni kell 2-3 évet, pl addig, amig be nem fejezitek a sulit. Aztán összecuccolni, h úgy is műkszik-e, vagy sem. Mert megsúgom ám, teljesen más JÁRNI vkivel, és más LAKNI vele.. ugyanazzal az emberrel. Ezt rajtam kivül még rengetegen igazolhatják. Namármost, egy huszonéves lány még nagyon fiatal, túl korán keveredett bele egy kapcsolatba. Mindenféleképpen jól jártatok, mert inkább most történjen meg, mint amikor már házasok vagytok.. Az új csajjal meg tisztázd a dolgokat.
2013. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, hogy a nők szakítanak mindig azzal az indokkal, hogy élni akarnak és persze dehogy r1banc egyik se. :)))
2013. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amikor együtt voltunk nem ment egyik barátnőjével sem sehova nekem panaszkodtak a barátnői én folyamatosan küldtem bulizni meg minden. Most hogy szétmentünk nem bír magával és megy mint a veszett egér. Szerintetek fog még visszajönni, ha észbe kapott vagy ez már offos?
2013. szept. 5. 00:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd a polcra.


De figyelj már, te az exedet nem érdekled. Mit kaparsz utána gondolatban?


Ezt tudatosítsad magadban, hogy nem érdekled a csajt. Egyáltalán. Semennyire. Járhatsz mással akkor se érdekled. Gyereket csinálnál másnak se érdekelnéd. Agyonütne egy tégla se érdekelnéd. VÉGE.

2013. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!