Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 2 év után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBPeti kérdése:

Mit tegyek? 2 év után nem közeledik felém a párom, és bevallotta, már nem szerelmes.

Figyelt kérdés
Szerinte megváltoztam az utóbbi időben, pedig ez azért van, mert előbb az ő érzései változtak meg. Amúgy még mindig velem akar maradni. Egyszóval: mit tegyek? Megéri folytatni, vagy szakítsunk?

2013. szept. 6. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő szeretné folytatni természetesen maradnék és próbálnám megoldani
2013. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont erre gondolok én is, de borzasztóan hiányzik az, ami elmúlt...
2013. szept. 6. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeret,miért akar még veled maradni? Próbáljátok rendbe hozni a kapcsolatot.Persze csak akkor ha Ő is benne van,ha nem sikerül akkor hagyjátok egymást mással boldognak lenni.Te szereted,vagy csak kötödés van?
2013. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon szeret, és csak velem képzeli a jövőjét. Na de akkor miért nem enged már "közel" magához? Férfi vagyok és szükségem van "arra" is. Nem tudom kezelni ezt a helyzetet, mert számomra érthetetlen az egész. Szerintetek?
2013. szept. 6. 16:54
 5/8 anonim válasza:
Mit csináltál? Miben változtál meg?
2013. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyit mond csak: nem olyan vagy, mint régen.
2013. szept. 6. 18:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy ez csak egy hullámvölgy a kapcsolatban, 2 év után ez már normálisnak is mondható. Vagy átvészelitek vagy nem... ez csak rajtatok múlik, tanácsot ebben nem nagyon lehet adni...
2013. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vissza lehet hozni a régi dolgokat de ahhoz nagyon fontos az, alapos mély és tabuk nélküli beszélgetés! Ha erre nem hajlandó el fogjátok veszíteni egymást! Mondd ezt meg neki ez csak úgy fog működni, ha hajlandóak vagytok ketten együtt dolgozni a kapcsolatért. Sok sikert!
2013. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!