Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elhagyjam a párom, mert bevallotta nem volt belém szerelmes?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom van. A barátnőm elég csinos én meg nem , sose értettem miért van velem, de 2 év után kiderült, mert bevallotta, hogy soha se vonzódott hozzám csak a helyes fiúk mindig átverték stb. és csalódott bennük és gondolta, hogy én mivel csúnya vagyok így nem fogom megcsalni, átverni stb.
2012. nov. 20. 14:00
 1/6 anonim válasza:
hát ez elég köcsög volt tőle. kérdezd meg hogy most mit érez. én a te helyedben elhagynám.
2012. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha veled volt 2 évig, akkor nem hinném, hogy annyira csúnya vagy. A másik, hogy én úgy kivágnám, hogy öröm nézni. Kihasznált!
2012. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig az vagyok, sose volt barátnőm, most 27 vagyok és 25 éves koromba ismerkedtem meg vele, de ezt nem hittem volna, de most már tudom miért volt velem eddig
2012. nov. 20. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazi ütnivaló ribanc.
2012. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az önző nőt. Komoly még nem is a kölcsönös boldogságra ment... lapátra vele. Ezen tény tudatában már úgyse fog boldoggá tenni.
2012. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem meri kimondani, hogy vége...


Ilyen gánccsal próbálkozik inkább.

2012. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!