Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzanak az okos, aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak az okos, aranyos egyetemista srácok. Csak egy bökkenő van?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy ezen pozitív tulajdonságaik ellenére nem túl érettek. Kivételek sincsenek?

2013. szept. 6. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
de
2013. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tartasz érettnek.
2013. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak kivételek. De amúgy igazad van. Én is észre vettem, hogy az idei gólyák még cinkesebbek mint a tavalyiak... :/
2013. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D :D
2013. szept. 6. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaja, ezen ne csodálkozz. Én is megfigyeltem anno az egyetemen, hogy iszonyú okosak tudnak lenni, emellett iszonyú későn érnek. sokan egyetemen is szüzek sokáig.

az okosabb fiúk általában kevésbé csajozógépek, de nekem ez teccett!

2013. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ittvagyok, és még nem vagyok egyetemista de értek a kütyükhöz, robotokhoz :)) 17/F
2013. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát látod :) Én itt vagyok :) Csak rám kell írnod, sokak szerint helyes, és most leszek elsős :) :)
2013. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. miért írnék rád? te vagy a "hím" :D
2013. szept. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!