Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon aranyos csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon aranyos csaj sulinkba, de jár az osztálytársával. Szerinted mennyi ideig fog tartani?

Figyelt kérdés
bár már tavalyi év közepe óta együtt vannak, szerintem ezek nem szoktak olyan sokáig tartni.
2013. szept. 2. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérlek, áruld már el nekem te, hogy ezt honnan a jó életből kellene tudnunk? De komolyan érdekel, hogy ekkora ökörséget hogyan lehet kérdezni. Hogy mi jár ilyenkor a kérdező fejében.
2013. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Didiiayer ***** válasza:
Fogalmam nincs, de inkább keress egy olyan lányt, akinek nincs barátja.
2013. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

információk nélkül az én tippem ez:

1 x ideig...

2013. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 év 2 hónap 5 nap 14 óra 54 perc 23,3496534985639875632498565767 mp


Most komolyan, szerinted látja akárki is a jövőt? Mindkét kimenetelre van példa. Az is lehet, hogy a koporsójukban is egymás kezét fogják majd, annyira egymásra találtak.

De az is lehet, hogy éppen ebben a másodpercben mondja ki valamelyik, hogy vége.

2013. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy bérgyilkost,és intéztesd el azt a csávót.
2013. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vaaagy intézed el saját kezűleg. így te szabod meg a szakításuk időpontját.
2013. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jó visszaolvasva tényleg hülyén hangzik egy kicsit :D


de igazából arra vártam volna megerősítést, hogy ezek valóban nem szoktam olyan sokáig tartani.

2013. szept. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!