Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőm és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm és az ex-barátom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nyár vége fele szakított velem a barátom (egy évig jártunk). Augusztus 31-én elmentem a legjobb barátnőmmel egy házibuliba, ahol ő is ott volt. Egy idő után azt vettem észre, hogy a barátnőm folyamatosan rajta lóg, majd a következő pillantban már azt láttam, hogy csókolóztak. Nekem ez nagyon rosszul esett, hisz a barátnőm tudta, hogy nekem mennyit jelentett a fiú. Mivel az este további részében nem volt kedvem őket nézni (a buli közepén elsírtam magam és alig bírtam abbahagyni) hazamentem. Másnap beszélgettem a barátnőmmel és rákérdeztem, hogy mi volt, mire emlékszik. Kb 10 perces körítés után elmondta, hogy lefeküdtek, de ne aggódjak, mert nem lesz köztük semmi komoly. Azonnal rácsaptam a telefont és azóta sem beszéltünk. Még mindig nagyon fáj az eset, általában amint hazaérek a suliban, csak sírok. Átvertnek érzem magam. Még mindig szeretem a volt barátom. Nem tudom, mit tehetnék ezzel az esettel. Felejtsen el őket? De hogyan ha képtelen vagyok? Ha még mindig vágyam a barátomra, ezek után is...?

2013. szept. 7. 17:40
 1/10 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%
A srác csak féltékenyíteni akart, a barátnőd meg egy címeres cafka, az tisztán látszik, szóval erőltesd meg magad és tüntesd el őket az életedből :\
2013. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Elég szar helyzet, de el fog múlni. Szerintem a barátnőddel ezért ne vessz össze.
2013. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leginkább a 'barátnőmre' haragszom. Az ilyen nem is nevezhető barátnőnek. Azt sem vette észre, hogy már azon is nagyon kiborultam, hogy csókolóztak... hát még a többi...
2013. szept. 7. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem tekinteném többé azt a lányt a barátnőmnek..
2013. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is tekintem annak. Csak fáj... az egész... nagyon...
2013. szept. 7. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen barátnő biztos nem a legjobb barátnő kategóriába sorolandó.

Mert az, hogy egy barátnő összekavarodik, vagy összejön a barátnője exével, az még nem feltétlenül egy rossz dolog. Az én egyik legjobb barátnőm is járt már együtt az én exemmel. Na, de az hónapokkal a szakításunk után volt, és már semmi nem kötött minket össze az exxel, már rég másik párkapcsolatban éltem.

Viszont ez a te barátnőd úgy állt össze ezzel a te expasiddal, hogy tudta jól, hogy még mindig sokat jelent neked ez a pasi. És ez minden volt tőle, csak nem korrekt! Nálam lapátra kerülne az ilyen barátnő!

2013. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Végül is, ha reálisan nézzük a dolgot, a barátod szakított veled, neki nincs már semmi kötelezettsége veled szemben, azzal jön össze, akivel akar....


A barátnőd, meg nem barátnő. Felejtsd el mindkettőt.

2013. szept. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam/vagyok. Masfel eve megszerettem a sracot, tavaly nyaron randiztunk, de nem jottunk ossze, bemutattam a legjobb baratnomnek tavaly augusztusban, egyre tobbet filmeztek, logtak egyutt, januarban osszejottek. Azota egyutt vannak. Mellesleg a hatan mogott jottek ossze ugy hogy a bnom vegig titkolta hogy kavarnak. Nagy nehezen 'kibekultunk' februarban de azota nem ugyanolyan a kapcsolatunk, multheten feljott ez a tema..azota nem beszeltunk, meg o van kiakadva h en miert a sracot okolom hogy en azota selejtnek erzem magam (a srac azt mondta h nem is jott volna ossze velem mert ocsmany vagyok..kedves)..azota mindent negativan latok, magamat egy semmiekello selejtnek gondolom, es azota nem is megy ugy minden mint elotte(ismerkedes). Nagyon sajnalom, hidd el meg en sem tutam megemeszteni ennyi ido utan, neked is sok ido fog kelleni. Es a 'baratnoddel' a kapcsolatod soha nem lesz mar jo.
2013. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár. Az, hogy neked tetszik valaki ne kötelezi őt arra, hogy te is tetszé neki.A végeredmény mennyivel lett volna más, ha nem a barátnőddel jön össze hanem egy számodra ismeretlennel. Akkor se veled lenne.
2013. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A végeredmény mennyivel lett volna más, ha nem a barátnőddel jön össze hanem egy számodra ismeretlennel."


Azért egy fontos tényezőt figyelmen kívül hagytál, hogy ez a kedves barátnő, vagyis aki annak vallja magát, az tudja nagyon jól, hogy a kérdezőnek még mennyit jelent az exe. Akkor mekkora szemétség már ráhajtani! Szóval nem, nagyon nem mindegy, hogy egy idegennel vagy a barátnőjével jön össze!

2013. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!