Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elfelejteni és egyre inkább úgy érzem nincs miért folytatnom?

Figyelt kérdés
A barátnőm négy és fél év után elhagyott,nem tudok nélküle élni már egy hónapja vége de azóta aludni se tudok rendesen,már közel járok egy elég nagy butasághoz de úgy érzem nem tudok mást tenni..valami ötlet utolsó reménysugár?

2013. szept. 7. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz azonnal!
2013. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Menj el dolgozni, keress valami hobbit, menj konditerembe, tedd magad produktívvá, ami a legfontosabb, beszélgess más emberekkel, minnél többel..


Mindig ezt írom, de ez a legjobb amit ilyenkor csinálni lehet. :\ És sok sikert, meg kitartást neked, nincs vége a világnak, akármennyire nem úgy tűnik ő is csak egy ember volt. :\

2013. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom és épp az a csalódás sodort idáig,soha életemben nemvolt semmi szociális bajom de mióta vége egy emberbe se tudok bízni nem megy és nem látom értelmét miért folytassam ?
2013. szept. 7. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
mind1 h mivel csak kösd le magad.
2013. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idefigyelj! Légy kitartó nézz a jövőbe. Totálisan elhiszem hogy fáj meg minden. Nem akarlak untatni de én pl 5 éve reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba 5 éve fel tudod ezt fogni!! Úgy hogy fel a fejjel persze nem egyszerű és találd meg az igazit! Én ezt kívánom Neked!
2013. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy könnyű írni,meg sablon szöveg..De hidd el annak jó oka volt amiért szétmentetek.Bár ez attól is függ,hogy mennyire durva volt a szakítás,vagy csak fogta a cuccát,és elment stb..


2 évig voltam a párommal,vége lett.Nem a legszebben.Én még akkor is szerettem mikor szakított.Kb 3-4 hónap kellett mire túl tettem magam rajta.


Az idő mindent megold.Na meg kösd le magad,járj el a barátokkal bulizni,ide-oda..Nem kell egyből hülyeségre gondolni,és csinálni.. :)


Majd jön egy lány úgyis az életedbe,és akkor már csak nevetni fogsz magadon,és azt mondod,hogy mekkora hülye voltál,hogy ilyeneken gondolkoztál.. :)Nálam is ez történt!

2013. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!