Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerdán szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán szakított velem a barátom, nagyon szarul viselem. Azt mondta hogy azért szakított velem mert nem szeret, de ki derítettem és hetek óta nem szeretett játszotta a jó pofit hiába próbálom elfelejteni nem tudom. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj, ha csak hetek óta.. hát, mondjuk bulizz egy jót, igyál.. aztán foglald le magad..
2013. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbálom le foglalni magam, de hiába nem tudom elfelejteni.
2013. aug. 30. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
kaszinozz egy jót :)))
2013. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt kezdődik a suli, vesd bele magad a tanulásba, vagy valami csoportos elfoglaltságba ami igazán érdekel. Filmezz, olvass, vagy űzz bármilyen hobbit, lógj barátnőkkel, bulizz. És fel a fejjel. :) Lesz majd más.
2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kismutyesz_ ***** válasza:
Ilyenkor egy igazán jó barát tud segíteni feledni. Legyél vele minél a lehetőllegtöbbet. :) és az idő segít. Ez szerencsére csak átmeneti állapot RRajtad áll, hogy meddig tart.
2013. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben olyan dühös lennék, h simán feledném, ha így átb..zott.
2013. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy hosszabb folyamat főleg ha te nagyon szeretted. Ne nyomd el magadban ha rossz és sírnod kell. Ha sírnod kell sírj! Az ha elnyomod magadban és vissza fojtod az érzéseidet csak rosszabb lesz. Én is úgy tettem túl magam a csúnya szakításon hogy kiadtam magamból mindent ami éppen jött. Ha dühös voltam akkor őrjöngtem ha üvöltve kellett sírnom akkor azt tettem. Csak úgy lehet tovább lépni ha átadod magadnak a helyzetnek. Észre sem fogod venni és túl leszel rajta. Kitartást!
2013. aug. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a szorulás. Lesznek könnyebb, lesznek nehezebb időszakok. Tapasztalat. De nyugi, el fog múlni.
2013. aug. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mások meg évekig húzzák a jópofizást, szal még jól is jártál...
2013. aug. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak kivagy az már jó.. hozzám képest.. én ki akartam nyírni magam.. ha nincs a barátnőm akkor meg is teszem.. (mikor jött akkor akartam elindulni..volt kötelem meg a közelben egy erdő, írtam egy búcsúlevelet..szóval már minden megvolt..)
2013. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!