Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van egy munkatársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edi0617 kérdése:

A páromnak van egy munkatársa velem egy korú 24 és kicsit féltékeny vagyok rá tegnap megnéztem a telefonját és láttam h beszéltek denem sokat, én rákérdeztem h beszélt e vele de letagadta. Azért tette mert tudja h féltékeny vagyok és nelegyek ideges?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
én erre tippeltem,sosem csalna meg csak én vagyok kicsit féltkeny és ezt mondtam is neki már csak őt ez zavarja h minek féltékenykedek,nem szoktam turkálni a telefonjába de most kiváncsi voltam h mit fog mondani
2011. nov. 12. 22:05
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Beteges amit művelsz, szokj le róla.
2011. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 bánomisén ***** válasza:
91%

Miért nézegeted a telefonját??? Sosem értettem az ilyet...


Valószínűleg azért nem mondta, mert tudta, hogy balhéznál miatta és annyira nem volt lényeges az a beszélgetés, hogy emiatt vitába szálljon. Vagy szimplán csak elfelejtette.


Ne nyomozz utána, akkor nem lesznek ilyen rossz érzéseid. Azt úgyis meg fogod érezni, ha megcsal, egy kolleginából nem kell ügyet csinálni, elzárni a világtól nem tudod a barátod.

2011. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És utána a szám se volt már benne a telefonjába másnap még a beszélgetésünk előtt,csak azért huztam fel magam mert végülis a szemembe hazudik
2011. nov. 12. 22:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Végülis ez esett csak rosszul
2011. nov. 12. 22:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Végülis te is hazudsz, mert ő meg nem tudja hogy a telefonjába turkálsz.
2011. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bánomisén ***** válasza:
Ne turkálj a telefonjába és akkor nem kényszeríted hazugságra. Százmillió nő futkározik az utcákon, nem zárhatod el a párodat egy üvegkalitkába. Ráérsz akkor féltékenykedni majd, amikor egyértelmű jelei lesznek annak, hogy félrelép. Szerintem erről most nincs szó, egyszerűen csak nem akart vitát egy kolléga miatt, akivel beszélt másfél percet.
2011. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bánomisén ***** válasza:

*


telefonjábaN - bocs

2011. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De én nem csinálok ilyet h beszélek vkivel utána meg kitörlöm még a számot is nehogy lássa hogy beszéltünk,most néztem bele először a telefonjába különben,csak ezt nem értettem h akkor miért kell a számot is kitörölni belőle,és azt mondja h nincs is benne a kollegina száma a telójába meg h nem is tudja fejböl,akkor hogy hivta föl?
2011. nov. 12. 22:27
 10/17 A kérdező kommentje:
nem zárom el a világtol csak ez volt furcsa h miért nem mondja meg az igazat,mondta h ha nem szeretne meg más kellene neki akkor nem én lennék most vele.csak akkor is ez kicsit rosszul esett
2011. nov. 12. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!