Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikapcsolta a telefonjat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikapcsolta a telefonjat. Mit tennel a helyemben? Miert teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Tegnap csunyan osszevesztunk, mert eleg hulye volt. De mindegy.

Sertegettem, felhivott, aztan sertegettem es kikapcsolta a telefonjat.

Ma irtam smst, nem valaszolt. Nemreg felhivtam, kerdeztem hogy miert kapcsolta ki, azt mondta hogy nem akar velem beszelni. Es ujra kikapcsolta.

Azon vesztunk ossze, hogy utaltam ra smsben, hogy kijohetne a sulim ele (kb fel eve nem volt erre alkalmunk), de megcsak nem is gondolt erre. Nem erti, miert nem beszeltuk meg elozo nap.. A meglepetes lett volna a lenyeg, hogy gondol erre.. De nem :( Ugy erzem, nem vagyok eleg fontos neki es nem figyel ram elegge, ez meg nagyon betett tegnap...


Szoval most kocsmazik, telefonja kikapcsolva, en meg sik ideg vagyok. Mit tegyek? Szerintetek nem szeret mar? 1,5 eve vagyunk egyutt.


18/L


2013. ápr. 18. 20:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Menj el hozzá a kocsmába..
2013. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy fest.
2013. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Sértegetett, aztán sértegettem. Ti aztán tudtok konfliktust kezelni. Ennél jobb, ha kikapcsolja a teloját, majd megnyugszik, kis időre van szüksége.
2013. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit lenyugodni ha sértegeted nem lesztek előrébb. Mért nem mondtad el neki hogy jól esne ha néha meglepne ilyenekkel? egy pasi se tudja mit akar a nő ha a nő nem mondja neki.
2013. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
B*sszatok be mindketten
2013. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Mar vagy 3 honapja arra varok, hogy kijojjon elem. Eddig az volt a baja, hogy nem utaltam ra, hogy kijohetne. Tessek most utaltam ra...

Annyiszor mondtam mar, hogy jo lenne ha kijonne, de nem ugy, hogy elore megbeszeljuk.... Szerintetek nem masabb, ha a tudtom nelkul, meglepetesbol jon ki, mintha megbeszeljuk elore?... Nekem teljesen mas..

2013. ápr. 18. 21:01
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

unja hogy cseszteted ezért kapcsolja ki, gondolj csak bele!


"telefon kikapcsolva: néma csend és nyugalom,

telefon bekapcsolva: mi a f*szért nem vetted fel azt a k.va telefont mi a f...sz bajod van olyan bunkó vagy "

2013. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

a telefon nem is ere való, hogy ilyet megbeszéljen az ember

nézd változik ős is Te is, várd meg keressen, ha nem akkor tudod a választ, mert ez amit leírtál kötve hiszem kéne valakinek, szerintem nem csak ő volt hülye tegnap, nézzél Magadba, gondolkozzál el a kapcsolaton, ez most jót tenne, N

2013. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

#3 szövegértelmezés

Kérdező: mit mondtál neki sértésképp? Mert azért az se mindegy, amúgy szerintem hagyd bebaszni.

2013. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
miért nem veszed észre, hogy pióca vagy? hol marad a tartásod?
2013. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!