Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm folyton belémköt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyton belémköt és vitázunk, Mindig rám fog mindent, aztán még én nyugtatom, de azt mondja nem bír megnyugodni mert megfojtom :?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek semmi se felel meg, állandóan aztmondja ez nem egy párkapcsolat, hanem egy szar, stb



Én kinyalom a pi*csáját, mindig mindent megteszek érte, elvittem nyaralni külföldre, akármikor akart valahova menni elvittem, stb. De ő mintha ezeket észre sem venné hogy mi mindent teszek érte


Aztán ha esetleg megemlítem, hogy kapjon már észbe, kapásból azzal, jön hogy undorító amit csinálok hogy felhántorgatom mit tettem meg érte. stb.


Az új beszólása, hogy ugyebár mindig én veszekszek, vele hülyének nézem őt stb(nem igaz szerintem) és megfojtom, nem hagyom lenyugodni.


A sex se a legjobb köztünk, mert csak korom sötétben szereti csinálni, amikor az orrom se látom, és úgy ugyebár nem olyan jó mert nem láthatom, ( ráadásul ő csak lovagolni szeret, annál meg nem is ingerli annyira a nemiszervem, előfordul hogy összemegyek)



Ma megnéztem a telefonját, és kiderült olyannal beszélget újra, akivel állítólag már köszönő viszonyba sincsenek mert féltékeny voltam rá( volt csávója)


telefonjában találtam az sms-et( válasz sms nem volt egyikre de mindig facebookon válaszol a barátnőm)


És a csávó olyanokat küldött, hogy szeretlek stb, hiányzol, jó volt látni..


Ezekután még a barátnőm volt kiakadva, hogy én nem bízok benne mert nincs abba semmi különös a csávó írta neki nem ő írogatott olyanokat stb, aztán hogy hülye votl hogy miattam ne mbeszélt vele, mivel jó barátok voltak elötte is és még mindig, és miattam nem éri meg egy barátságot feldobni


vélemény ?



2013. szept. 8. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
dobás
2013. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte felesleges eröltetni ezt a kapcsolatot nincs bizalom mindig csak a veszekedés a szex sem jó és ha nem hajlandó változni vagy tenni a dolgokért nem hiszem hogy szeret
2013. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme együtt lennetek...Mondjuk az egy dolog, hogy a barátnőd undorítóan viselkedik, de a te hangnemed se sugalmaz túl sok jót. Minek vagytok együtt?!
2013. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dobd, tiszta káosz a csaj. Szerintem ő nem Téged akar. 20/f
2013. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én részemről azért mert szeretem, ő részéről, hát ő elég bonyolult személyiség kimondani nem szokta, hogy szeret, csak annyit hogy baz dmeg ha nem éreznék semmit akkor még veled szo*nék ?
2013. szept. 8. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

*6*


ez jó játék mi ? Ez az igazi kérdés

2013. szept. 8. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:

jéézusom, hagyad ezt a nőt!!

20l

2013. szept. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyértelműen szakítás szaga van a dolognak. lépj ki belőle addig amíg méltósággal teheted!

szerelmedet,szereteted tartogasd olyannak akin érdemes rá és értékeli!

2013. szept. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!