Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom, már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, már egy hónapja nem tudok megnyugodni, szerintetek menjek el pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, néha dolgokat csapkodok, meg edényeket török. Nem tudom van-e értelme ezzel pszichológushoz menni vagy majd elmúlik idővel? Egyébként tetszik egy másik csávó, lehet ha összejövök vele akkor is elmúlik? Vagy csak ront majd rajta? Nem vagyok szerelmes amúgy
2013. szept. 4. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Én pszichológus vagyok. (Komolyan!) Ha gondolod, írj üzenetet.
2013. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.


Köszi :)

2013. szept. 4. 15:14
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj, attól, hogy nem tetszik az embereknek amit az orruk alá dörgölök, még nem vagyok balf...
2013. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jó jó, de azért mégsem bíztató
2013. szept. 4. 15:16
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Hát én csak segíteni szerettem volna, irányt mutatni, hogy milyen lelki mechanizmusok révén lehet ezt a problémát feldolgozni. De ha te nem vagy nyitott erre, akkor sajnos nem lehetséges.
2013. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Nem mondod :D ***** válasza:
Kérdező, ha az első válaszoló pszichológus, akkor a szép szemére adták a diplomát. Ellentétben vele, én tudok tanácsot adni, mert engem már csaltak meg:)
2013. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes, minek vagy vele?
2013. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A szemem is szép, de nem arra kaptam a diplomát, hanem arra, hogy tanultam :)
2013. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele
2013. szept. 4. 15:27
 10/21 A kérdező kommentje:
Segíthetsz egyébként, nyitott vagyok rá, de nem fizetek
2013. szept. 4. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!