Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel megfojtom a kapcsolatunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megfojtom a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a párommal és elég sok időt töltünk együtt. Egy egyetemre járunk, minden nap beszélünk minimum facebookon, vagy telefonon és igyekszünk összehozni a találkákat is minél sűrűbben. Leginkább arra várnám a választ, hogy olyan esetben mint pl a mostani, hogy elment a rokonaihoz 2óra körül és azóta nem jelentkezett. Nincs még otthon, és nem is hívott. Ha felhívom, akkor azt hiheti, hogy ellenőrizgetem, meg fojtogatva érezheti magát? Igazából csak hiányzik és én már beszélnék vele. Nem jó, hogy ő meg ki tudja hol van (jó, nem gondolok rosszra, azért annyira bízok benne), és nem keres engem.

2013. jan. 2. 23:12
 1/3 Dettuci. válasza:
1 napot bírj már ki nélküle !!
2013. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várakozz.Fogd vissza magad.Engedd messzire,vissza fog jönni.
2013. jan. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem minden ember egyforma, ahogy a kapcsolatok sem. bár anno mikor a férjemmel járni kezdtünk fél nap nem telt el úgy hogy valamilyen formában életjelt ne adott volna. egy sms váltás, vagy hívás. bár a mi kapcsolatunk nem volt teljesen szokványos, mert a harmadik randink utántól hetente 4-5 napot együttvoltunk együttalvással folyamatosan, és a többit meg külön ( akkor még mindketten tanultunk) én tanulni jártam haza, a férjem meg csak úgy otthon volt:D de a külön töltött napokban is legalább napi 1 sms és este msnen beszéltünk akkor még.


nem feltétlen jelent rosszat ha nem hívott


ha 2 nap eltelik keresés nélkül esetleg rákérdezhetsz hogy mi a helyzet..


26/N

2013. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!