Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék megnyugodni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megnyugodni, de nem tudom hogyan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk alatt elég gyakran szóba jött az ex. Persze minél gyakrabban, annál kíváncsibb lettem, én is kérdezgettem. Sokszor mond olyan dolgokat, amiből azt szűröm le, hogy neki külsőre ő az ideális nő, és csak a rossz természete miatt szakítottak. Olyan dolgok pl. hogy neki a szőke hosszú hajú lányok tetszettek (én fekete hajú vagyok), persze az ex az szőke. Nemrég volt a FB-on egy vicces bejegyzés, hogy 10-ből 9 pasi a nagymellű nőket szereti, az a maradék 1 a 9 pasit. Erre a párom beszólt, hogy nem is érti mi tetszik a pasiknak a nagy melleken, neki nem tetszenek a mellek. Megkérdeztem, hogy az enyém az milyen? Annyit mondott, hogy "a tiéd még belefér". Mondanom se kell, hogy az ex lapos volt mint a deszka. Pár ilyen dolog után, amiből én azt vettem le, hogy az ex még mindig a sztár, megkérdeztem, hogy minek van velem, ha én nem tetszem neki (nem vagyok csúnya, helyes arc, fekete hosszú haj, zöld szem, közepes testalkat). A válasz csak annyi volt, hogy "én sosem mondtam, hogy nem tetszel". Ez igaz, de az ellenkezőjét sem. Bocsi, 2x mondta, hogy nagyon bájos arcom van. Ez volt a max. Egyszer kibuktam, pont a melles esetnél. Azt hittem változtat, de azóta sem. Nem bókol, nem kedvesebb. Persze szeret, megölel, meg puszilgat, de sosem mondja, amit szeretnék hallani. Én meg azon kattogok, hogy még mindig az ex van a fejében. Talán mert sokat is mesélt róla. Úgy érzem, hogy be fogok kattanni, vagy egyszer csak úgy elhagyom, mert már egyszer utáltam is érte, hogy nekem nem bókol, utáltam érte, hogy nem válaszolt, hogy akkor miért nem maradt az exel. Nem mondta, hogy már nem érdekli, én érdeklem.
2013. júl. 14. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy gondolom, hogy ha már egyszer vele volt, akkor valószínűleg külsőre nem fog hirtelen undorodni tőle szakítás után sem. Nagyon sok oka lehet annak, ha egy kapcsolat tönkremegy, és ez 99%-ban nem a külsőben keresendő, hiszen akkor létre sem jött volna.


Szóval szerintem külsőre bejöhet még neki az exe attól, hogy veled van. De ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy te nem tetszel neki és nem szeret! Viszont ha ez téged zavar (hogyne zavarna, én sem tudnék mellette elmenni szó nélkül), akkor őszintén ülj le és beszéld meg vele. Nem kell, hogy ötpercenként mondogassa, hogy mennyire tetszel neki, de azért egy nőnek időnként kell, mert jólesik nekünk.

2013. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem egyszerü.

Mióta vagytok együtt??Mikor szakított az exszel??

Igen jól esik azt hallani,hogy "szeretlek"

A férjem a mai napig szokta mondani. :D

Pedig már 15 éve együtt vagyunk.

Beszélgess a pároddal,hogy neked sokat számít ha becéz,ha kedves veled!

2013. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nem túl mély a kapcsolatotok... Ilyen egyébként fel sem merülne. Az természetes, hogy mindenki kattog az exeken (vagy majdnem mindenki), de hogy tegye is alá a lovat a pali, az nonszensz.

Hány évesek vagytok?

2013. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van


Én még mindig elismerem, hogy az exeim jó pasik voltak, többjük most is.

Egyikre még a párom is mondta hogy meglepődött , mert nem így képzelte el.(1 kivétel van, rajta nem tudom mit ettem, nem a külsejét az biztos, aztán még szemét is volt:S)

tehát egyikükkel sem azért ment tönkre a kapcsolat, mert megszűntek jóképűek stb. lenni.


A probléma gyökere ott van, hogy te nem érzed szépnek magadat mellette, ez a szomorú. Nekem ha nem mondja akkor is látom a szemében, ahogy rámnéz...


26/N

2013. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Hmmm...tisztára ismerős a helyzet. Mintha az ismerőseimről lenne szó, de most neveket nem mondok, hátha ráhibázok. :)


Ott az a helyzet, hogy a fiúnak csak azért kell a másik csaj, hogy az exének fájdalmat okozzon. Az orra alá tudja dörgölni, hogy már van valakije. Rendszeresen mutatkozik a nőjével az exe előtt, túlságosan harsányan ecseteli, milyen rossz volt a másik lány természete, és most bezzeg milyen nyugodt.

De közben folyton róla beszél, minden nap felhívja valami mondvacsinált indokkal, stb.


Ott a fiú még egyáltalán nem lépett túl a régi barátnőn. Még mindig őt szereti, a vak is látja. Amint úgy érzi, hogy eléggé megbűnhődött a lány, és eleget könyörgött neki, vissza fog menni.

Nem mellesleg itt is a régi és az új lány ellentétei egymásnak külsőre: barna-szőke, vékony-telt, magas-átlagos, stb.


Szóval gondolkodj el ezen. Hogy tényleg te kellesz neki, vagy még nem zárta le magában az előző kapcsolatot teljesen, és inkább csak pótlék vagy, amíg vagy nem talál jobbat, vagy nem megy vissza a sokat emlegetett exéhez.


Egy szerelmes férfi udvarol, bókol, és biztosít arról, hogy tetőtől talpig minden porcikád tökéletes.

Ez a férfi ezek szerint nem szerelmes.

2013. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kb. 4-5 éve szakítottak, a párom küldte el, mert sokat ivott, majd kiderült, hogy drogozik is. (Hát ettől olyan vékony.) Mi másfél éve vagyunk együtt.

Tegnap este kiborultam, ráöntöttem mindent, ami nyomta a szívemet. Amit leírtam fenn, azt is, mindent. Azt mondta, hogy ha tudnám, hogy mennyire nagyon büszke rám, még csak meg sem fordulna a fejemben semmi hasonló, és nem gondolta, hogy ilyen rossz a helyzet. Elmondta, hogy ő csak azért beszélt a múltbéli kapcsolatairól, hogy milyen rosszak voltak, mert most már boldog, hogy megállapodhat, hogy végre megtalálta azt, akire vágyott, és én értettem félre, mert ő nem mestere a szép szavaknak. Azt hiszem végre megtettük az első lépést a jó út felé. Végre megbeszéltük, és mindketten megértettük egymást, nem csak egymás mellé beszéltünk.

2013. júl. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!