Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy Asperger-szindrómásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Asperger-szindrómásba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Nagyon különleges és más, mint a többi embertársa. Soha nem kérdeztem rá, hogy esetleg Asperger szindrómás-e, mert korábban eszembe sem jutott. Már vége közöttünk mindennek, de képtelen vagyok elfelejteni és nem tudom elhinni, hogy találok egy hozzá hasonló, vagy ugyanolyan férfit.

Én pont azokat a dolgokat szerettem benne, amiket mások megvetettek volna... hogy nem jár el annyira társaságba, iszonyúan okos, őszinte, hűséges és mindenben megértjük egymást; a világszemlélete, az életfelfogása is lenyűgözött.. egyfajta ihletet adott nekem, inspirált. Minden napom szebb volt, amikor ő jelen volt, de örökre elvesztettem. Mindenkiben őt keresem, hogyan lendülhetnék túl ezen?



2013. szept. 12. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"örökre elvesztettem"


?

2013. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
ez a szindróma valójában nem létetzik
2013. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
szex milyen volt vele?
2013. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ameoland ***** válasza:
13%

az asperger-szindrómás kérlek olyan,hogy antiszociális, nem pedig .. nem jár el annyira társaságba

csak a rövid,tő mondatokat érti

nem érzi a határokat

ha valaki egy picit is közeledik hozzá,akkor utána levakarhatatlan,tulajdonképpen zaklat

nem tudja kezelni az indulatait


felsoroltam pár tünetet. nem tudom, hogy te milyen aspergerest szedtél össze,de ez az elfogadott diagnózissal nem illik egybe. tudni kell e mellé,hogy az asperger-szindróma az autizmus előszobája..szóval, ha csak az iszonyúan okos dolog.. had kérdezzem meg:nem csak 1 terület volt,ahol kiemelkedően teljesített?

2013. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
ez a szindróma akkor is egy átverés :)
2013. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
szmájli helyett érveket
2013. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4.


az asperger nagyon, de nagyon nem összekeverendő az antiszoccal

"A súlyosabban autista egyénektől eltérően az Asperger-szindrómások nem vonulnak vissza az emberi kapcsolatoktól."

2013. szept. 12. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kerdezo, a baratod nem volt Aspergeres, fent mar leirtak elottem miert.
2013. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
természetesen van itt más is, amit szándékosan nem írtam le :)
2013. szept. 12. 21:54
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Bebeszeled magadnak. Ketlem hogy egy Aspergeres inspiralna...
2013. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!