Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy Asperger-szindrómásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Asperger-szindrómásba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Nagyon különleges és más, mint a többi embertársa. Soha nem kérdeztem rá, hogy esetleg Asperger szindrómás-e, mert korábban eszembe sem jutott. Már vége közöttünk mindennek, de képtelen vagyok elfelejteni és nem tudom elhinni, hogy találok egy hozzá hasonló, vagy ugyanolyan férfit.

Én pont azokat a dolgokat szerettem benne, amiket mások megvetettek volna... hogy nem jár el annyira társaságba, iszonyúan okos, őszinte, hűséges és mindenben megértjük egymást; a világszemlélete, az életfelfogása is lenyűgözött.. egyfajta ihletet adott nekem, inspirált. Minden napom szebb volt, amikor ő jelen volt, de örökre elvesztettem. Mindenkiben őt keresem, hogyan lendülhetnék túl ezen?



2013. szept. 12. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Elszámoltam tízig, aztán még tízig, aztán még tízig, aztán még tízig, aztán még tízig. Olvassatok, mielőtt írtok.
2013. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
olyan király, hogy itt mindenki orvos, és pontos diagnózist állít fel egy általa nem ismert személyről :D
2013. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Nézd meg a Hóbortos szerelem című filmet, a filmben aspik a főszereplők, de nagyon szupik. Kell egy kis humorérzék a filmhez.Ha hozzájuk hasonlított, akkor aspi volt a barátod. De egyébként ennél sokkal magasabb szintem működő aspik is vannak. Például az informatikusok között van nagyon sok aspi vagy éppen auti vonásokkal rendelkező, de senki meg nem mondaná, hogy aspi. Az aspik nagy része magáról sem tudja , hogy az, nemhogy mások meg tudnák állapítani. Valójában kellemes, intelligens átlagemberek benyomását keltik, és akár többévnyi házasság után sem tudatosul a felekben, hogy a másik egynémely szokatlan jellemzőjének hátterében aspi okai vannak.
2013. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy csúnya, akkor írj nekem. Én is ilyen vagyok.
2014. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
*legyél inkább (nagyon) szép! :-)
2014. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!