Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más ember is így gondolkodik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ember is így gondolkodik?

Figyelt kérdés

Nekem szükségem lenne egy normális kapcsolatra a kiegyensúlyozott élethez (ami egyébként normál esetben szerintem nem csak rám igaz).

Ahol a másik boldogsága is fontos,nem csak a szexre megy az egész! Törődés van,szeretet,szüntelen öröm.

Eddig sajnos semmi ilyet nem tapasztaltam... Sokan eladják testük-lelkük pár óra boldogságért.


Rossz helyre születtem?



2013. aug. 29. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
csak pesszimista vagy
2013. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, de nem igazán érdekel a téma. Ha jön, jön, ha nem akkor se fogom magam a földhöz verni. Magányos farkas vagyok!
2013. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is fogod tapasztalni mindaddig mig meg nem tanulsz előszőr adni:)
2013. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aha.
2013. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is sajnos én is csalódtam. Sokszor mintha az emberek csak azért jönnének össze, hogy legyen valakijük és meg van köztük a megértés de a szerelem nemhiszem.

... 18/f

2013. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
oké, de mivel ez egy tökéletlen világ így érd be azzal ami van.
2013. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Törődés van,szeretet,szüntelen öröm."

Te szívsz vmit?! Vagy mitől vagy így elszállva?

Szállj le a földre, és gondolkodj reálisabban, és talán több siker/öröm fog elérni téged is.


"Sokan eladják testük-lelkük pár óra boldogságért."

Ez sajnos így van! A boldogság csak a drogosoknak folyamatos, a többiek meg megküzdenek azokért a rövidke pillanatokért, és élvezik azokat.


"Rossz helyre születtem?"

Az ozorán jobb lenne?

2013. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztosít folyamatos boldogságot. A boldogság nem állapot, hanem pillanatnyi érzés. Bár ezt az emberek gyakorta máshogy látják, akarják látni.


Mindenki keresi a társat. Néha megtalálják, elvannak egy darabon, majd idővel továbbállnak. Ez az élet rendje. Amennyiben nagyon megtalálták egymást születnek tán babók, lesz gyűrű, ünneplés, veszekedés, békülés, nyaralás, stb.

Csak a hitetlen, megkeseredett emberek fogják erre, hogy a körülöttük lévőket mind-mind csupán a szex tartja össze. Ez lehet így is van némely esetben, de a nagy többségnél korántsem. ÉS ezt hidd csak el.

Bár itt belemehetnék, hogy minden csak a szexről szól, de nem, mert ez nem így van, bár nálam sokkal nagyobb elmék már rengeteg világszerte elismert elméletet építettek erre rá. No mind1.

Amúgy pedig miért zavar, hogy mások miért adják el magukat? Úgy írod ezt, mint ha te nem adnád el alkalomadtán ennek annak. A fene tudja, hogy akit eléd sodor az élet, az mennyi ideig horgonyzik majdan nálad. És miért állnál elébe az örömnek? Akkor elég magas incentív értékkel bír ám a dolog és csak a sánta irigyli a futókat.

2013. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkodom, de lányt nem találok, aki megfelelő lenne.
2013. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajna rosz hejre születél
2013. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!