Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány osztálytársam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam és most először áthívtam magunkhoz megnézni a német juhász kutyáimat. Például: vállára teszem a kezem vagy nemtudom valami érintés simogatás? Vagy még korai?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Most kutyázni akartok vagy dugni?
2013. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted ma...
2013. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ma már kérdezted, ne stresszeld már túl, csak add önmagad :)
2013. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Persze most nem csak ezekre gondolok (a fogdosás eszetekbe se jusson) hanem természetesen bókolok neki,megkínálom ezzel-azzal udvarias vagyok stb..

de ezek az "érintések vagy hasonlók" még korainak számítanak ha most jön át hozzánk először?

(2 éve az osztálytársam de csak idén ad utolsó évben kezdtem hozzá közeledni.)

középiskolát igaz,másik városban akar választani de az szerintem nem baj.

2013. szept. 21. 21:07
 5/18 A kérdező kommentje:

uristen!

3 komment jött ameddig írtam az első mondanivalómat?!

KÖSZÖNÖM!


jó nem stresszelem túl csak (igaz,ugyanaz a téma de egy talin belül több dolgot is tervezek)és a perverz megjegyzéseket hanyagoljátok.

2013. szept. 21. 21:08
 6/18 anonim ***** válasza:

nem

de ha látod hogy zavarja, ne erőltesd

de szerintem nem korai megpróbálni, legalább megtudod ő mit gondol

2013. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
A kutyának van köze a lányhoz?
2013. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

azért irok ki több kérdést mert képzeljétek el hogy (pl átjön megnézni a kutyát és akkor hogy nézne ki hogy beleírom a meglévő kérdésembe a többi kérdésem??)

ne értsetek félre csak mondom hogy több oldalról közelítem a dogot "haditervet vázlatot készítek" :DDD



köszi!

2013. szept. 21. 21:10
 9/18 A kérdező kommentje:

huuha +2 komment de sokan vagytok :DDDD

köszi:)

megállás nélkül írok.


(és a kutyának az a köze a csajszihoz hogy a kutyusom segítsége nélkül nem is tudtam volna hova elhívni..

tehát kutyanézés címszó alatt hívtam randira és így nem volt olyan kellemetlen egyikünknek sem és nem is utasított vissza :)) )

2013. szept. 21. 21:12
 10/18 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy zavarná de persze,nem erőltetném nem vagyok egy erőszakos típus (főleg lányokkal)
2013. szept. 21. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!