Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Furcsa kérdés, de nem hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kérdés, de nem hagy nyugodni, legyszi írjatok?

Figyelt kérdés

Egy lány vagyok. Az a helyzet hogy kezdek beleszeretni egy ismerősömbe... Néha úgy érzem, ő is kedvel, meg az szerintem biztos hogy tetszem neki, de azt nem tudom, hogy pontosan mit érezhet, mert ő kicsit olyan zárkózott pasi.

Egyedül él albiban, és nincs barátnője.

Mindenesetre, a nyár elején még biztos nem volt.

Azóta még csak 1-2szer találkoztunk, és nem beszéltünk olyan sokat. Ez idő alatt nem mondta, hogy lenne valakije.

VISZONT most van valami ami nem hagy nyugodni....

Azt tudom, hogy otthon nincs internete,és este általában csak a szüleinél ha hazmegy néha év közben, akkor netezik.Sőt azt is tudom, hogy most nincs laptopja. (mármint legutóbb azt mondta, lehet, azóta lett, nem tudom..)Viszont, az utóbbi napokban, pl most is, ilyen éjjel , éjfél, 1, 2 fele fenn látom facebookon...

És tudom , hülye női gondolkodás, de attól félek, hogy lehetséges lenne.. hogy van valakije,egy lány, akinél ott alszik, és nála netezik ilyen későn....?

(megkérdezni ezt gáz lenne tőle...és nem is merem,mert nagyon furán jönne ki.)


Mit gondoltok? vagy mi lehet a magyarázat még erre?

Internet kávézóba szokott járni néha. De ilyen éjjel 1kor ....?? :/

Nagyon köszi előre, légyszi segítsetek,írjatok!

Köszönöm!!!



2013. szept. 22. 01:50
 1/10 Mirk ***** válasza:
Mobil?
2013. szept. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs net a telóján, ez egész biztos.
2013. szept. 22. 01:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy nőnél van. Meg akkor amúgy sem facebookozna, főleg nem egy friss kapcsolatban.

Valószínűleg éppen fűz valakit, azért oldotta meg, hogy netközelben legyen ilyenkor is.


Ez a férfigondolkodás.

2013. szept. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aha.. mondjuk ez igaz lehet.. hát azt nem tudom, hogy fűz-e bárkit is, lehet, ki tudja.. azt mesélte,hogy több külföldi (amerikai) ismerőse van, akik ugye más időzónában élnek, lehet, miattuk van fenn... de nem tudom.. nekem ez akkor is fura... tudom hülyeség ezen tépelődnöm, de nem tud nem zavarni, mert tényleg kezd sokat jelenteni nekem a srác.. :/
2013. szept. 22. 01:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha érdekel írj rá!

Aggodalmaskodsz, de nem tennél semmit, hogy összejöjjetek.

2013. szept. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem igaz, hogy nem teszek semmit, csak én nem vagyok nyomulós lány , és nem is leszek. törődöm vele, és mindig értékelem őt... szerintem ez fontos.. nem akarom zavarni, és megkérdezni éjjel hogy mit csinál... mert mire föl... ha nem akar ő írni, vagy nem akar engem akkor ugyis mindegy... csak meg akartam kérdezni mit gondoltok erről.. de köszi..
2013. szept. 22. 02:12
 7/10 anonim ***** válasza:

"nem igaz hogy nem teszek semmit"

Ide többet írsz mint rá akkor meg mit vársz?

2013. szept. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem a neten akarok vele kapcsolatot tartani és beszélgetni, hanem élőben...
2013. szept. 22. 02:18
 9/10 A kérdező kommentje:
mármint nem elsősorban a neten..
2013. szept. 22. 02:18
 10/10 Baccardi01 ***** válasza:

Akkor meg bátran írj rá, hogy szeretnél vele találkozni, mert valami fontosat akarsz mondani neki.

Hajrá!

2013. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!