Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem az osztálytársamba?

Figyelt kérdés
Kisgimibe járok. Van egy lány aki szinte észre sem vett eddig, de most megváltozott. És én is. Teljesen szerelmes vagyok belé. Néha egy busszal járunk haza. Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?
2013. máj. 11. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

ülj le mellé a buszon, beszélgessetek, és a suliba is keresd..

Nem kell azt elmondani neki, majd ha csak látod h Ő is vevő a dologra. Hívd el délutánonként, itt a nyár , menjetek strandra stb..

2013. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs azt kihagytam,hogy egy kissé ő is érdeklődik felém. Ja meg persze kicsit félénk is.
2013. máj. 11. 10:55
 3/6 szami6 ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.

BÁR ÉN MÉG HOZZÁTENNÉK PÁR DOLGOT.

Pl:egy lány mindig szereti ha dicsérik vagy ha verset írnak neki.

De légy őszinte vele.Ez a legfontosabb mindig.Ha csak kamuzol meg menőzöl neki akkor csak el fogtok távolodni egymástól.

2013. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 11:40!
2013. máj. 11. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keresd a társaságát, dicsérd a külsejét stb.

menni fog. csak nyugi ;)

2013. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húúú!

Megpróbáltam elmondani neki az érzéseimet de eltértem a témától teljesen. Most már félek elmondani neki mit is érzek valóban. Mit tegyek most hogy márcsak 4 nap van a suliból?

2013. jún. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!