Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zsarolásnak számít, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolásnak számít, ha így próbálnám elérni a barátomnál, hogy olyan legyen, mint régen?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt, és sokkal kevésbé rajong értem, mint az elején. Akkor annyit küzdött értem, mint soha semmilyen más pasi azelőtt. Tudom, hogy ez normális, de nekem hiányzik a tűz, másrészt pedig bennem még mindig ott van (bár én hónapokkal később szerettem bele). Már többször beszéltünk róla, még nagy vitákat is szült a helyzet, de nem nagyon változott semmi. Egy-két hete pedig rájöttem, hogy más pasik jelennek meg az álmaimban néha, ami azelőtt soha nem fordult elő. Most sem erotikus álmok, és a pasik is nagyon furcsán vannak "kiválasztva", egyáltalán nem helyes ismerősök vagy ilyesmi, hanem pl gimnáziumi osztálytársam apukája vagy öreg egyetemi professzorom... És csak annyi történik, hogy flörtölnek velem vagy megfogják a kezem. Kis izgalom, de én nem vágyom erre. Még lelkiismeret-furdalást is okoz reggel.


Na, szemétség lenne, ha megint (sokadjára) elmondanám neki, hogy annyira hiányzik a régi énje, hogy megjelentek ezek az álmok?

Vagy mit tehetnék? A szakítás is eszembe jutott már, de ezt leszámítva jól megértjük egymást..


22N, 31F



2013. szept. 23. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fogod elérni. A kapcsolatok változnak. Talál majd normálisabbat.
2013. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb férfinak az adja a boldogságot, ha mellette olyan neki tetsző nő van, aki rajongva szereti. Ha ezt nem érzi, akkor nem fogja tenyerén hordani a nőt.


Mivel te írtad, hogy nem szerettél bele kapásból a barátodba, simán kinézem azt, hogy szeretetedet nem érzi rajongás szintűnek a barátod.


Anyám szokta mondani sokszor, hogy az ő anyja férjéhez (anyám apjához) való viszonyulásának minden mozdulatából látszódott a férje iránti őszinte rajongó szeretet, pl. mikor fürdéskor a hátát mosta, látszott hogy csodálja testét.

2013. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amit te szeretnél kapni tőle, azt nem kapja meg tőled. Így ahogy a második hozzászóló is írta, nem fog körbeugrálni, mert tőled sem kapja meg ugyanezt.

Előbb a saját házad táján kéne rendet rakni, aztán a másikén nézelődni. ;)

2013. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy én vagyok az, akiben még megvan a tűz, én bókolok neki, figyelem minden rezdülését...Nála már eléggé kihaltak ezek. Régen a reggeli ébredéskor magához szorított, és elmondta, mennyire boldog velem. Most én teszem ezt.
2013. szept. 23. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy túl idős és szerintem kiszeretett belőled, vagy már egyszerűen nem vagy érdekes számára. Bevallom én is belezúgtam fiatalokba (most 27 vagyok) és csaptam nekik a szelet, sőt valahogy megvesztem értük. De amint megvannak, kitisztúl a kép, rájövök, hogy mennyire gyerekek még a szememben, valahogy elvész az egész.

Egy varázs az egész folyamat, a megismerés, az udvarlás de utána mintha egy hidegzuhany jönne.

A legnagyobb hülyeség amit meg csinálhatsz ha kényszeríted, hogy szeressen. Senkinél sem használ.

2013. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"De mondom, hogy én vagyok az, akiben még megvan a tűz, én bókolok neki, figyelem minden rezdülését...Nála már eléggé kihaltak ezek. Régen a reggeli ébredéskor magához szorított, és elmondta, mennyire boldog velem. Most én teszem ezt."

Szerintem meg pont ez a baj. Minek küzdjön, bókoljon, udvaroljon, ha ennyire megvagy neki? Mondd el az álmaidat, ha gondolod és utána hagyj fel ezzel a rajongással. Egy próbát megér.

2013. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Telefonáltunk este, és bár megfogadtam, hogy nem szólok erről egy darabig, kibukott mégis a téma. Először összevesztünk (szerinte direkt keresem a lehetőséget a veszekedésre...), aztán beszéltünk normálisan is a dologról (szerinte minden rendben a kapcsolattal, csak más szintre léptünk), végül elmondtam neki az álmaimat, amik nem nagyon hatották meg, sem szomorú, sem mérges nem volt szerencsére. Azt mondta, nem róhatja fel nekem, hogy mit álmodok, és "megfejteni" sem feltétlenül tudjuk őket.
2013. szept. 24. 12:44
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:
Sokáig ő küzdött meg rajongott érted, te meg nem. Most visszanyalt a fagyi, ő túl van ezen a szakaszon. Szerintem naiv vagy ha azt gondoltad a rajongós, lilaködös időszak életetek végéig fog tartani.
2013. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba. Nem értem, hogy a nők miért várják el, hogy folyamatosan küzd érte. Volt itt már többször kérdés ez. Amikor a pasi elejti a vadat, akkor utána jól esik megpihenni és élvezni ami vele jár. Te meg telhetetlen vagy. Így is olyan nehéz megfelelni az elvárásaitoknak.
2013. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
sztem meg arról van szó, h másként él egy "lenyugodott" kapcsolatban egy 30 év feletti férfi, mint egy huszonéves lány. Erre nem gondoltál még, h ebben a korban már nem annyira tűz fontos nekünk harmincasoknak (persze az is fontos), mint a hétköznapok kompatibilitása?
2013. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!