Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy ne...

Hogyan tudom elérni, hogy ne érezzem az éhséget? Régen alig ettem és mindnet bírtam,165cm és 40kiló voltam de egész nap mozogtam/dolgoztam, éjszakánként pedig tanultam de bírtam és nem voltam éhes

Figyelt kérdés
csak kb az első héten utána nem, most meg folyamatosan éhes vagyok, ha nem eszek ég a gyomrom, fáj a fejem és szédülök is 15 kilóval súlyosabb vagyok de már nem vagyok olyan mint régen, ha kihagyom az étkezéseket rosszul vagyok, mit csinálok rosszul
2013. jan. 21. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elérni, hogy normálisan eszel és nem éhezteted magad. Nem normális dolog úgy "fogyókúrázni", hogy csontvázzá koplaltatod magad.
2013. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiatal szervezet csodákra képes, aztán ... megöregszik.

15-16 évesen pikk-pakk, szinte varázsütésre dobtam le magamról a kilókat. Majd teherbeestem, 20 kg-ot híztam, bár 8 szinte azonnal lement, de ezzel a 12-vel megdolgozom. Ez az utolsó mentsváram, ez az étrend amit most csinálok 2 hete, remélem tavaszig érek el változást, mert ha nem, akkor kiborulok.

2013. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Éhes két dologtól lehetsz: vagy kevés energiát veszel fől vagy inzulinrezisztens vagy, Ha kevés a kalória, akkor fogysz, ha nem fogysz, akkor irezisztens vagy (bagy eséllyel). Próbálj 3 hétig csak zöldséget és húst enni, amennyi jól esik, semmi mást és remélhetőleg megszúnik az éhséged.
2013. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!