Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Válságban a kapcsolatom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a kapcsolatom az elfojtott érzelmek miatt. Meg lehet oldani, ugye?

Figyelt kérdés

Válságban a kapcsolatom, elég sok mindenen mentünk keresztül, ahhoz képest, hogy csak 3 éve vagyunk együtt. Kiderült, hogy a páromnak nagyon sok elfojtott érzelme van és emiatt nem fényes a kapcsolatunk. Jelenleg nem beszélünk. Hagyok most neki időt, hogy gondolkozzon, mert elég bizonytalan. Ezalatt az idő alatt én elég sok mindenre rájöttem vele kapcsolatban. Főleg az elfojtott érzéseire, mi miért van, mit miért csinál. Minden a gyerekkorából adódik.


Nem megváltoztatni szeretném, szó sincs róla, hanem segíteni neki elfogadni saját magát, belátni a hibáit, felszínre hozni az elfojtott érzéseket és szembeszállni velük. Nagyon nehéz lesz, de tudom, hogy megéri. Persze ehhez az kell, hogy ő is akarja. Szerintetek fog sikerülni? Vagy egy olyan férfi, aki soha nem foglalkozott különösebben az érzelmeivel, esélytelen?



2013. szept. 23. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálj vele beszélni ezekről. Persze ha nagyon nem akarja, akkor nem tudsz vele mit kezdeni.

De a sérelmek jó ha a felszínre tudnak jönni, jó ha vk ki tudja őket mondani, szembe nézni velük. Csak sokan erre nem képesek, nem tudják, vagy nem akarják. Azt hiszik, ha lenyelik, elfojtják, akkor meg van oldva. Pedig dehogy...

2013. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!