Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha válságban van...

Mit tegyek, ha válságban van a testvéremmel való kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta civakodunk és most jutottunk el oda, hogy szinte már nem is beszélünk egymással. Egy ideig mindig én engedtem, de nálam is betelt a pohár és dühös vagyok. Nagyon. A szüleim testvéreikkel való viszonya sem felhőtlen és tudom, hogy engem és a testvéremet meg akarnának óvni attól, hogy ebbe a hibába essünk.

Úgy érzem már késő. Hogyan kellene ezt megoldani? Volt már valaki hasonló helyzetben?


2012. nov. 7. 10:51
 1/2 Bence_ ***** válasza:
Min civakodtok? Elmesélitek a másiknak, hogy ti mit és hogyan láttok?
2012. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én is hasonló helyzetben vagyok, mint te a nővéremmel. Tudni kell, h. köztünk 11 év korkülönbség van, tehát ő most 35 éves. Tanítónő itt a helyi általános iskolában. Már 8 éve van együtt az élettársával, aki 27 éves és ő nagymértékben befolyásolja, az ő szava mindig a szent tesóm szemében. A szüleimmel sincsenek jóban, mert olyan nézeteik vannak, amit a szüleim se tolerálnak. A sógorom gyerekesen viselkedik, elég nehezen is élnek, rengeteg hiteljük van. Minden másra van pénzük, csak a fontosabb dolgokra nincs. Ugye ebből adódóan még nincs gyerekük. Nos vele a nyáron romlott meg a viszonyom, igazság szerint nem tudom miért, mert én egy rossz szót se szóltam neki, csak kiderült, h. babát várok. Ugye ezt tudattam vele, erre ő teljesen kifordult magából és azóta nem beszél velem. Nagyon rosszul esik, h. azóta nem érdeklem, nem kérdez felőlünk, pedig azelőtt, mielőtt összejött a sógorommal elválaszthatatlanok voltunk. Azóta én se keresem a társaságát, pedig számtalanszor kértem, h. mondja el, h. mi történt, de ő nem hajlandó velem szóba állni. Megvagyok nélküle, csak rossz, h. a saját nővérem nem tud osztozni az örömömben, pedig én nagyon sokszor segítettem rajta. Szóval szerintem egy darabig ne keresd a társaságát, bízz abban, h. hátha az idő begyógyít minden sebet és ő is másként gondolkozik majd. Én is ezt teszem. Reménykedem, h. megjön az esze és előbb-utóbb kitör a befolyásoltság alól. 27 hetes km
2012. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!