Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom vajon tényleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom vajon tényleg szeret? Vagy csak szórakozásból tart maga mellett? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha ott vagyok náluk szinte egész nap csak gépezik, velem meg alig foglalkozik. 2 gép van szóval nem unatkozok, de ez akkor is furcsa nekem. Néha nézünk filmet együtt, meg általában estére elmegyünk valahova szórakozni, de napközben folyton csak a számítógép... Ritkán tudunk találkozni, erre nem hogy örülne, hanem le se tojja a fejem. Vajon szeret és csak nagyon kocka? Vagy csak kihasznál?

2013. szept. 24. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Über kocka!
2013. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az :D
2013. szept. 24. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Kocka.
2013. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a 2 között nem tudom mi a különbség. Én is elég sokat ülök a gép előtt, de ha már egyszer itt van a barátnőm akkor igyekszem vele foglalkozni, és nem azt találom ki programnak hogy ő nézi a hátam amíg én játszom.

Úgy tűnik neki ez az állapot kényelmes, ha téged ez zavar akkor keress mást, mert aki ennyire függő nem hinném hogy változni fog.

2013. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mond neki h ne kockuljon ennyit ha már ott vagy és ak veled foglalkozzon ne a géppel ha nem lesz változás keressél mást
2013. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kocka. Egyszer sétálj el előtte meztelenül, éppen most mész tusolni vagy hasonló, és egy "te is jössz?" beszólást ejtsél el.
2013. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Tisztázzuk, a számítógépen csak játszik? Mert például én is sokat gépezek amikor itt a barátnőm, viszont ez nekem munka és nem szórakozás. Amikor tudok akkor vele foglalkozom.
2013. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te érzed.
2013. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
játszik :/
2013. szept. 24. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:
jártok még?xD
2014. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!