Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy hiszem kiszeretett belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hiszem kiszeretett belőlem a barátnőm. Másfél év után rájöttem, hogy mennyire fontos nekem, és nagyon szeretem Őt. Mit tegyek? 26F Ő 26L

Figyelt kérdés

eleinte állítása szerint nagyon szeretett, elmondta mennyire odavolt értem, de állandóan cseszegetett, mit csinálsz miért pont azt, minden fontosabb mint én, biztos ez meg az a csaj tetszik, aztán velük vagyok meg ilyenek, semmi valóság alapja nincs ezeknek a dolgoknak. Akkor néha már arrogánsan kellett leállítanom, ha elfogyott a türelmem. Most rájöttem, mennyire fontos nekem, és h szeretem, azóta nagyon féltékeny vagyok rá, és úgy látom, h Őt már nem érdekli annyira ez az egész. Keveset tudunk találkozni, de amikor minden nap át tudnék menni hozzá 20km, akkor sokszor mondja mostanában, hogy most ne, meg dolgom van meg stb. Régen én mondtam ezt, lecseszett, h minden fontosabb. Kérdeztem tőle, h szeret e még, azt mondja igen, de fogóval kell belőle kihúzni. Magától sosem mondja. Mikor kérdeztem tőle mi ez azt mondta: Hát mostmár könnyebb, meg már rászoktattam arra hogy ne érdekelje, h mi van velem, meg hogy ne beszéljünk annyit telefonon, mert régen keveset hívtam, Meg az elején kellett volna ennyire rajonganom érte meg ilyenek. Meg hogy eddig nekem ez meg az nem számított most miért számít ilyeneket mond. Szerintem ki szeretett belőlem és félvállról veszi a kapcsolatot. Mit tehetnék, hogy újra szeressen tényleg?


Megkértem a kezét, először habozva igent mondott, mostmár azt mondja csak, hogy fél igen, mert hogy lehet h megint durva leszek. Hát azért annyira nem voltam durva, csak a cseszegetést nem bírtam. Mostmeg nem is igen érdekli mit csinálok meg miért. Rengeteg érv van amellett hogy elküldjem, és tök ugyanannyira sok érv van amellett, hogy ne. Nagyon szeretem Őt.... mit tegyek?



2013. szept. 27. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most azt akarja visszaadni, amit tőled kapott. Én, a csaj helyében egyhamar nem mondanák igent neked.

De beszéljétek meg, mert ez így nem folytatódhat tovább, h ennyire félvállról vesz a csaj 1 másfél évnyi kapcsolatot!

Ha úgy érzed, h szereted, akk harcolj érte, és ne add fel egykönnyen!

2013. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted, akkor ne küldjed el... Ez a fő érv.


Mit tegyél? Vegyél virágot és csokit. Menny oda hozzá, felse hívd, csak menny el és csöngess be hozzá. Add oda neki, mondd neki h szereted nagyon és nem akarod elveszíteni, és sajnálod, és bocsánatot kérsz. Ennyi.


Amúgy ez tényleg hülye viselkedés amit csinálsz. Mi az hogy ne érdekelje mivolt veled és mit csináltál? Ez alap dolog egy kapcsolatban, neked is ugyan úgy érdekelned kellene... A telefont megértem emrt az pénz, de akkor ott a facebook az ingyenes... Meg ez a "megkértem keztét duma". Szerintem hanyagold. Előbb költözzetek össze, és majd ott kiforr a dolog. Majd csak utána kérd meg a kezét...

2013. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van, de én nagyon szenvedek, már lefogytam vagy 8 kilót 1 hónapja nem tudok enni csak kb 2-3 naponta egyszer, jókedvéből az ember ilyet nem tud csinálni. Értem én, hogy eddig rossz volt neki de én nem direkt csináltam amit csináltam Ő meg igen? EZ g.e.c.i.s.é.g. Hogy lehet ilyet tenni direkt az ember párjával akit elvileg "szeret"? És igen, nagyon szeretem, nem fogom feladni, azért kértem meg a kezét, mert tudom, hogy vele akarom leélni az életem. DE, rettenetes kétségek között vagyok, és nem tudom meddig bírom ezt még. Szinte depressziós vagyok, és tudom, hogy ezzel el fogom taszítani magamtól de nem tehetek mást, mert ezek az érzéseim. Nemtudok jópofán vigyorogni mikor tiszta szarul vagyok. Ha vele vagyok minden oké, és jókedvem van. A Sors fintora hogy most lett beteg még a dilidoki is még gyógyszert se tudok iratni, pedig tudom, hogy most az kéne. (volt ár benne részem)
2013. szept. 27. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a problémád, csak ugyan azt kapod tőle, amit te is adtál neki. Kölcsön kenyér visszajár. Lehet úgy érzi, hogy nem törődsz vele és már nem szereted, ezért taszítod el magadtól... Lehet hogy ő így gondolja... Nem tudja te mit gondolsz... Épp ezért kell elmondanod neki, és bocsánatot kérni a múltbéli hibáid miatt. Nem kell vigyorogni meg jópofizni nem azt mondtam, üljetek le, és beszéljétek ezt meg.
2013. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!