Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a pénz egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a pénz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Újabban mindenhol azt látom az a módi, hogy kifogni egy gazdag pasit, aki majd eltart. Ezt sugallja a média, az internet,az újságok, a "celebek" stb. És rengeteg ismerősömtől is hallom, hogy esze ágában sincs dolgozni. Idézem a lényeget: " Minek álljak le egy olyannal akivel majd max egy panellakásban poshadhatok, ha ilyen külsővel olyat is kifoghatok aki eltart a luxusban?" Komolyan ez lenne a mai huszonéves csinos lányok életfelfogása? Minek dolgozni.. majd fogok egy balekot én is mint a többi..

2013. szept. 26. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenkinek :)Huszonéves vagyok, dolgozom, sosem kértem, hogy eltartsanak. Randit is felezek lazán, így tartom korrektnek.


A közös életért meg majd megdolgozunk közösen. Ha látom, hogy van jövőképe és próbál tenni érte, akkor nem érdekel, mennyit keres. Ne legyen egy lábat lógató lusta disznó, de más nem számít.

2013. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel viszonylag kevés van ilyen balekból, ezért elég hamar pofára esnek. Vagy ha találnak is valakit, idővel kevés lesz a pénz. Ilyen mentalitással csak akkor tud valaki megmaradni egy kapcsolatban, ha teljes kontrollt tart, ahhoz viszont mindent be kell vetnie. Vagyis, akárhogy is nézzük, végül ők is dolgozni fognak, csak legfeljebb nem az idejüket és tehetségüket adják el, hanem a testüket vagy az arcukat. És pedig csak addig működik amíg bírják szusszal, illetve amíg tartják a jó megjelenésük. Egy szóval előbb-utóbb mindenképp rákényszerülnek a munkára, vagy pedig nagyon szarul járnak. Épp ezért kár ezen idegeskedni.
2013. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fontos.

Elég sekélyes embernek kell lenni, hogy megelégedjen azzal, hogy eltartják. Szerintem minden ember létének van valami oka, és van valami dolog, amivel szolgálhatja a "világ" javát. Aki nem keresi meg ezt, azt sajnálni tudom, nem tudom elképzelni, hogy valaha is boldog legyen.

2013. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőknek kb. más nem is fontos, esetleg még a pasi külseje. Elképesztően önzők, ez már biztos.
2013. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!