Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon Ted Mosbynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Ted Mosbynak, hogy kellene változnia, hogy megtalálja a párját?

Figyelt kérdés

Pusztán pszichológiai, és szociális szempontok alapján nézve. Azon gondolkodtam, hogy vajon Ted Mosby helyében én mit tennék? Kívülről nézve a karaktert intelligensnek, műveltnek látom. Szakmájában sikeres, jól néz ki, de a szociális élete -szerintem- még is kudarc. Vajon mi Ted Mosby fő hibája, amiért a sorozatban ilyen reménytelenül keresi párját? Vajon nem hisz önmagában? Vagy túl sokat ad magából? A kevesebb talán több lenne? Vagy csak túl sokat rinyál, és nem elég férfias a viselkedése? Milyen erényei, és hibája vannak szerintetek a karakterének, amik meggátolják őt abban, hogy megtalálja az igazit? Ha változnia kellene a siker érdekében (Legalább is én tuti változnék a helyében :D ), min kéne változtatnia?


Válaszotokban kérlek írjátok meg, hogy nők, vagy férfiak vagytok-e, és, hogy hány évesek, csak, hogy még árnyaltabban láthassuk a különböző korú, és nemű emberek véleményét.

Köszönöm!



2013. szept. 27. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Túl görcsösen akarja. Aki első randin kimondja a "szeretlek" szót, az tipikusan ilyen. És ez a lerohanós, "legyen már valakim" hozzáállás kicsit sem nyerő.


24 éves nő

2013. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sztem gáz ahogy viselkedik..
2013. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már megtalálta. Új évad.
2013. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23L
2013. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Robinnal jók voltak :D
2013. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A gyerekeinek meséli hogyan találta meg az igaz szerelmet...szóval miről is beszélünk?! :D
2013. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Amúgy ha én találkoznék az életben egy Ted Mosby féle sráccal, tuti odáig lennék érte :D

#6os voltam

2013. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Túl hamar tud beleszeretni (Vagy legalábbis úgy érzi hamar) a lányokba. Szerintem ez a legnagyobb hibája.

Mondjuk az egyértelmű hogy megtalálja majd a nagy Ő-t, hiszen mi is a sorozat címe? És új évad!!!

Egy kisfiú!

2013. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat gondolkodik, agyal, problémázik, és keveset cselekszik. Ez lehet a baj. Kicsit olyan mint én.:)

16f

2013. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Látom bejön az embereknek a kérdés, bár én egy kicsit árnyaltabb válaszokra számítottam :D
2013. szept. 27. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!