Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon Ted Mosbynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Ted Mosbynak, hogy kellene változnia, hogy megtalálja a párját?

Figyelt kérdés

Pusztán pszichológiai, és szociális szempontok alapján nézve. Azon gondolkodtam, hogy vajon Ted Mosby helyében én mit tennék? Kívülről nézve a karaktert intelligensnek, műveltnek látom. Szakmájában sikeres, jól néz ki, de a szociális élete -szerintem- még is kudarc. Vajon mi Ted Mosby fő hibája, amiért a sorozatban ilyen reménytelenül keresi párját? Vajon nem hisz önmagában? Vagy túl sokat ad magából? A kevesebb talán több lenne? Vagy csak túl sokat rinyál, és nem elég férfias a viselkedése? Milyen erényei, és hibája vannak szerintetek a karakterének, amik meggátolják őt abban, hogy megtalálja az igazit? Ha változnia kellene a siker érdekében (Legalább is én tuti változnék a helyében :D ), min kéne változtatnia?


Válaszotokban kérlek írjátok meg, hogy nők, vagy férfiak vagytok-e, és, hogy hány évesek, csak, hogy még árnyaltabban láthassuk a különböző korú, és nemű emberek véleményét.

Köszönöm!



2013. szept. 27. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy csak én gondolom hogy Barney karakterét tovább kellene vinni egy külön sorozatba?

Mint Cleveland-et a Family Guy-ból.

2013. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Velem kéne találkoznia :(
2015. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az a problémája, hogy túlságosan görcsösen akarja, túlságosan erőlteti, bármilyen nőt talál, abban az igazit keresi.


Na meg ami nagyon hátráltatta, hogy fülig bele volt zúgva Robinba, kb végig, amíg ugye meg nem találta álmai asszonyát és gyerekei anyját, de a sorozatírók nem bírták ki, csakazértis összehozták Robinnal... :(

2015. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem nincsen ilyen hibája. persze lehetne férfiasabb, elég feminim jelleg de nyilván olyan csajt is keresett aki szereti így is.
2015. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt minek van kiemelve a kérdés? Már megtalálta a párját, 2x is, ezenkívül volt jópár elég dögös barátnője, pl Zoé, a bőrgyógyász csaj, a szakács csaj, a cukrász csaj... Ja nem az egy tehén volt. :D Mindenesetre nincs oka panaszra.
2018. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Off válasz: Vicces ez a kérdés :) Kb pont a kérdés kiírásának időpontjában szakított velem az én "Ted Mosbym", csak ő nem építész hanem építő mérnök.

És attól kezdve 3 évig hulla szerelmes Ted Mosby voltam, ő lett az én Robinom.

De 2016-ban újra össze boronálódtunk és most együtt élünk :)

Off válasz vége.


Amúgy tényleg a görcsösség a baja. Igazából a az erényei a hibái és fordítva. Mert nagyon sarkalatosan van ábrázolva a romantikus karakter, hatalmas túlzások vannak benne, ugyanakkor mégis hihető, mert a szerelmes ember tud nagyon nagyon hülye lenni :)


A mai napig szeretem a sorozatot mert annyira "egyoldalúan" vannak ábrázolva a karakterek, hogy minden élet szakaszomban tudtam és tudok azonosulni velük.

2018. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ó és 28/N.
2018. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!