Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azért, hogy megváltozzon a véleménye rólam és újra belém szeressen?

Figyelt kérdés
Áprilisban szétmentünk a barátnőmmel,de azóta sem tudom elfelejteni,és szeretném Őt visszakapni,de nagyon kemény diónak tűnik,mivel nem is nagyon találkozunk (mondhatni egyáltalán nem),meg szilárdnak tűnik az elhatározása.De változtatni akarok rajta,valami megoldásnak csak kell lennie.Még az ördöggel is alkut kötnék azért,hogy újra együtt legyünk. 21/F

2013. szept. 29. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Azóta sok pasija lehetett.
2013. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy sem volt neki.Ez 1000%.
2013. szept. 29. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét? Az nagyon nem mindegy.
2013. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az anyja miatt,ő nem csípett engem,és telebeszélte a lánya fejét a marhaságaival.
2013. szept. 30. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
hát akkor köpd szembe az anyját és mondd neki hogy mondja a szemedbe ha valami baja van veled! a szerelmed meg az anyjának hisz? és téged meg se kérdezett hogy így volt-e egyáltalán? LOL! :D de azért drukkolok! sok sikert!
2013. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lánya meg hallgatott rá, mert valószínűleg volt abban igazság, amit az anyuka látott. Olyan nincs, hogy az anyuka telebeszéli a lánya fejét, ha tényleg szeret... nekem anyám minden pasimra fújt ezerrel, de nem érdekelt a véleménye, a saját fejem után mentem. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle/tőlük!
2013. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sorstárs, nekem ugyanez volt áprilisban csak a telebeszélő a nővér volt:) hát szerintem kezdj lemondani róla te is:S sok idő eltelt... az agyam már teljesen lemondott róla, a szívem sajnos még nem...
2013. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg szeretném beszélni vele ezeket a dolgokat a jövő héten valamelyik nap,jobb,ha tisztázzuk szerintem,lehet,hogy én is megnyugszom tőle egy kicsit,ha tudom mindenről az igazat...
2013. okt. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!