Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki utál. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki utál. Szerintetek van rá esély, hogy megváltozzon a véleménye?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon gyerekesen és hülyén viselkedtem vele, lejárattam magam, szóval most gondolom nincs valami jó véleménnyel rólam. Sőt.. Bűntudatom van emiatt és szeretném jóvátenni. Szerintetek tudnék olyat tenni, amitől ez megváltozhat?
2013. máj. 13. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ígérd meg, hogy ezentúl rendesen fogsz viselkedni
2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván, de azért nem ilyen egyszerű.
2013. máj. 13. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Viselkedj a korodhoz megfelelően, ha nem vagy annyira komoly akkor ne játszd meg magad előtte se :)
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, tudsz. Blowjob ;)
2013. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne neki akarj tetszeni. Miközben a barátaiddal vagy, lásson téged olyannak, amilyen valójában vagy. Ezt nem kell bonyolultabbá tenni, sürgetni sem lehet. Lehetséges hogy 2 hét, 2 hónap múlva, vagy jövőre lesztek csak jóba. Ha nem akarsz ennél többet, akkor annyi a dolgod, hogy önmagad légy.
2013. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogy szeretnék tőle valamit..:(
2013. máj. 13. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen csak az idő tud segíteni sajna....engem si utál az akit én szeretnék :(


Egy lány

2013. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!