Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, mit mondjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit mondjak? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban aki nagyon tetszik. Az a bajom, hogy osztálytársaim állandóan csesztetnek, hogy jaj sose lesz csajod meg, hogy jaaj de csúnya vagy. Ezért félek, hogy ha elmondom a lánynak, hogy mi van akkor kiröhög meg minden és akkor majd tényleg rajtam fog röhögni az egész iskola. Szerintetek mit csináljak?

2013. szept. 30. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sztem nézz bele a tükörb, és nézd meg mi néz vissza, ha nem tetszik változtass
2013. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni akkor növesztesz egy párral odaállsz elé és megkérdezed.

Ha biztonságosra akarsz menni akkor érdeklődsz közös ismerősöknél és a szerint döntesz további cselekedeteidről.

2013. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is ők mondogatják, hogy jaj soha sem lesz csajom meg minden. De 2 csajnak is tetszem. Mind a 2-ő apukám munkatársa és az egyik idősebb is. És elég szépek mind ketten szóval ez csak az ő véleményük. De én akkor is félek odamenni. Mert ha a csaj kiröhög akkor megtudja az egész suli, hogy én bepróbálkoztam 1 csajnál és akkor én leszek a suli hülyéje.... Szóval ezt nem szeretném. Még valami tanács?
2013. szept. 30. 18:46
 4/18 A kérdező kommentje:
*apukám munkatársának a lánya :D
2013. szept. 30. 18:46
 5/18 M3ntaCukor ***** válasza:
Tudod ez velem is így van :/ de amit én tudok javasolni az az hogy írj rá facebookon, én speciel írásban jobban tudok beszélni mint tudod úgy szemtől szembe :D . vagy ha még van valami az az hogy SZ@RD le az osztálytársaidat menny oda a lányhoz és mond meg neki mit érzel. Neked lesz jobb hidd el ....
2013. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
apád a főnök?
2013. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
aa suliban gyorsan felejtenek
2013. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem egyszer megszívattak így suliban, egy lánynak tetszettem állítólag, félénk típus vagyok, de erőt vettem magamon és odamentem hozzá. A lány kerek szemekkel rám nézett és elröhögték magukat mind, hogy én kis csicska mit akarok egy ilyen gyönyörű lánytól. Onnantól 2-3 éven keresztül rányomta bélyegét az önbizalmamra ez az eset. Azóta sem nagyon merek barátkozni, ismerkedni lányokkal...
2013. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Végülis az is igaz, hogy suliban gyorsan felejtenek de hát akkor is.... Most lettem 8.-os szóval az alattam lévőket biztos el tudnám kussoltatni és az osztály nagy részét is. Szóval... Lehet, hogy jobb lesz ha odamegyek és elmondom. De amúgy nem apukám nem a főnök. Jó is lenne XD.
2013. szept. 30. 18:55
 10/18 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg szemezni vele, rámosolyogni, stb, ha ő viszonozza a dolgot, azaz ő is jeleket küld, akkor lehet kölcsönösen bejöttök egymásnak. Ha így van, akkor szép lassan közelítsd meg. (Egyébként nem tudom, milyen kapcsolatban vagytok, mármint hogy barátok, vagy csak látásból ismeritek egymást, néha beszéltek, jó lenne, ha leírnád) :) Legalábbis én inkább emellett a verzió mellett vagyok, mint hogy egyből megmondjam neki. Az osztálytársaidat pedig tojd le nagyívben, később megnézhetik magukat. Hajrá! :)
2013. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!