Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sokan mondják h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sokan mondják h hagyjam öt de nekem nem megy

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot aranyos meg minden most volt csütörtökön egy hete h összejöttünk mikor randiztunk nagyon figyelmes volt nem csókolt meg mert addig ő nem csókol lányt amíg nem jön vele össze és ehhez hasonló dolgok. Ám most történt olyan hogy: úgy volt h a srác szerdán feljött vna hozzánk de nem jött hívtam és ki volt kapcsolva a telefonja erre azt mondta h elfelejtette bekapcsolni ez még nem annyira gáz aztán csütörtökön találkoztunk azt mondta haza kísér el is indultunk hazafelé aztán találkozott a haverjával és lelépett vele. Pénteken késett fél órás és csak annyit mondott h közbe jött neki vmi. Aztán 7végére haza utazott. Ma sem ért rá mert haverjával találkozik hnap se fog mert vmi megint közbe jött neki.

Szeretem de úgy érzem nem foglalkozik velem nem tudom mit tegyek? nem akarom elveszíteni viszont ez nekem nem kapcsolat


2011. márc. 21. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Elment a haverjával.=Lelépett a randiról. Miről beszélünk?!?!...
2011. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a francba.

Még arra sem méltat, hogy őszinte legyen!

2011. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd. AZ ilyenre nem lehet számítani, ez tényleg nem kapcsolat. Vagy ha nagyon szereted mondd el neki mi bajod, ha akar téged változtat rajta, ha meg nem változtat, nincs kérdés.
2011. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!