Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, mit mondjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mit mondjak? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban aki nagyon tetszik. Az a bajom, hogy osztálytársaim állandóan csesztetnek, hogy jaj sose lesz csajod meg, hogy jaaj de csúnya vagy. Ezért félek, hogy ha elmondom a lánynak, hogy mi van akkor kiröhög meg minden és akkor majd tényleg rajtam fog röhögni az egész iskola. Szerintetek mit csináljak?

2013. szept. 30. 18:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor megpróbálkozok és letojom az osztálytársaimat.... Amúgy is ha szekálnak akkor leverek nekik 1-et és akkor kussolnak szóval....
2013. szept. 30. 19:40
 12/18 anonim ***** válasza:
A verést suliban azért ne nagyon, meg amúgy se, hidd el, ha nem foglalkozol velük, nem mutatod ki, hogy bánt, sőt, akkor előbb utóbb megunják. Mindig azt a legjobb szekálni, akin látják, hogy rosszul érzi magát miatta.
2013. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja, és azért majd írj, ha történik valami, de tényleg, nagyon kevesen írnak vissza. Én pedig olyan kíváncsi lennék rá, ha már adtam, vagyis adtunk tanácsot! :D
2013. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Oké meglesz :))))) És hááát tudom én azt, hogy suliba nem kéne verekedni főleg nem 1 református suliban de :D. Jól van megfogadom a tanácsotokat és akkor beszélek a lánnyal és ha nemet mond és a többiek kicikiznek leszarom.
2013. szept. 30. 19:49
 15/18 anonim ***** válasza:
De mondom, nem kell azt megmondani csak úgy egyből, közeledj felé, aztán vágódj be nála. :D Na jól van, csináld, ahogy gondolod, sok sikert és szép estét! :))
2013. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Oké, oké nektek is további szép estét. Valahogy megoldom. Meg amúgy szerintem én is tetszek neki. De amúgy sztem csak én gondolom ezt szóval na mind 1. Majd valamit kitalálok.
2013. szept. 30. 19:55
 17/18 anonim ***** válasza:
mond el neki, vesztenivalod nincs :D
2013. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valami fejlemény?
2013. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!