Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hagyjam el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hagyjam el vagy ne mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Kiborít. Elegem van. Ő rendszerint keres, engem hív ha rosszkedve van, bókolgat, vigasztal, olyanokat csinál, hogy csukjam be a szemem és lazítsak, közben átkarol, mindig el akarja érni és el is éri, hogy jó és békés érzéseim legyenek, de konkrétan dührohamot kap ha én szeretném kifejezni a hálámat, gyakorlatilag múltkor azzal esett nekem, hogy már bele akart szólni, hogy mit gondolhatok róla (ne jót). És ilyenkor engem bánt, engem sért meg, velem áll le vitázni, veszekedni, beállít kellemetlen jelenségnek és dühödten és flegmán viselkedik...

És tudom, hogy ez nála visszatérő dolog, szóval nincs az, hogy bocsánatot kér, és utána minden tuti, mert teljesen fölösleges a sajnálata úgyis nekem fog esni legközelebb is..

De közben, ha lehiggad, akkor minden oké, és olyankor persze megint olyan kedves lesz, megint törődni fog velem, megint engem fog telefonon hívogatni...

De már nem tudom, hogy egyáltalán felvegyem e telefont, ha azért akar velem beszélni mert szomorkodik épp, akkor rázzam le, ha jófejkedik szóljak rá, hogy hagyjon békén, mert nekem ez így nem kell... ?


2013. ápr. 13. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok kötélen összekötve, nem értem mit ragozod túl. Ha nem érzed jól magad, kalap kabát.
2013. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kötéllel*
2013. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű... Én csak azt nem tudom, hogy mit kezdjek ebben a helyzetben. Én szeretem, de vajon jó-e ha továbbra is kitartok mellette és hagyom hogy számíthasson rám?
2013. ápr. 13. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy jófej fázisban sem hallgatna meg, ha őszintén elmondanád, mi zavar?
2013. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hanariko ***** válasza:
nem, ez ne jó. hiszen kiírtad a kérdést és már az első sor szerint is kiborít, eleged van belőle... én se értem mit ragozod, mi ezen a nem egyszerű. Hiába van cuki, meg jó fej, meg törődő oldala, ha máskor így bánik veled. hagyd a francba.
2013. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez nem fog változni ill csak rosszabb lesz

ha szakítasz vele mond meg, ezt nem réted miért viselkedik így, nem tudom mennyi ideje ismered, mióta vagytok együtt, de van olyan oldala, ha jól fogom, amit Te nem ismersz N

2013. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nekem nem "csak egy pasi". :( Ő néha elég negatív és pesszimista tud lenni, sajnos bele akar rángatni engem is úgy tűnik. (bár nem hiszem h szánt szándékkal)
2013. ápr. 13. 23:34
 8/9 A kérdező kommentje:
És mit csináljak, ha lelki szemetesnek akar használni, vagy jó dolgokkal akar elhalmozni? Hagyjam vagy ne?
2013. ápr. 13. 23:35
 9/9 Yngve válasza:
szerintem a legváratlanabb pillanatban ülj le vele... teljesen higgadtan, arra a pár percre felejts el minden haragot. és beszélj vele. kérdezz. maradj higgadt, amilyen azelőtt még sohasem. beszélj vele, kérdezd őt, de persze finoman, ne faggasd, ne emelj hangerőt. az a beszélgetés sokat jelenthet. sőt, talán a megoldást. ha mégsem... akkor pontosan tudod mi a teendő. DE! azt sem hiszti közepette, mert akkor nem fogja bánni, ha elmentél... Kitartás!
2013. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!