Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak Én reagáltam túl a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Én reagáltam túl a dolgot?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk már kb. 5 hónapja. Nagyon jól kijövünk egymással és szinte teljesen ugyan olyanok vagyunk mint a másik. Azért szinte, mert Ő 25 éves nő, én pedig 22 éves srác vagyok. :D Viccet félretéve, valamelyik nap a barátnőmet felkereste egy volt pasija akivel nagyon szerették egymást. A kapcsolatuknak azért lett vége mert a srác kiment külföldre dolgozni. De a kapcsolatot tartották de már nem volt közöttük semmi. Ez a srác most hazajött és az első dolga volt felkeresni a barátnőmet. Leültek beszélgetni és a srác elhívta Őt egy randira. A barátnőm közölte ugyan, hogy itt vagyok most neki én, de ettől függetlenül belement, de csak mint egy baráti randi. Ma kora este fognak majd találkozni és attól félek, hogy a srác vissza akarja őt kapni. Ezt elmondtam a barátnőmnek, de azt mondta nincs miért izgulnom. Viszont én továbbra is tartok a sráctól, hiszen ők ketten kb 2-3 évig voltak együtt. Ehhez képest a mi 5 hónapunk semmi. Félek, hogy elveszíthetem a barátnőm. Szerintetek is így van, vagy teljesen alaptalan a félelmem?

2013. okt. 2. 09:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az én fejemben is szöget ütne a dolog. Nézd, ha tényleg csak barátként viselkednek egymással, akkor nincs mitől tartanod. Ha pedig van mitől tartanod, akkor azért nincs. :) Érted... Ha valaki mást szeret, azt erőszakkal nem tarthatjuk fel és inkább előbb derüljön ki,hogy te csak pótlék voltál.
2013. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Meg kell bíznod a barátnődben. Ha tényleg ilyen jól kijöttök, akkor nincs mitől tartanod. Lehet, hogy bepróbálkozik a volt pasija, de ha rendes a barátnőd és szeret téged, akkor nem lesz baj.
2013. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a volt barátja visszaakarja kapni, de bíz a barátnődben.
2013. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kell bíznod benne. Már az, hogy elmondta, találkozni fognak, annak a jele, hogy bízik a ti kapcsolatotokban annyira, hogy ez a baráti találkozás megtörténhessen. Lehet, hogy a srác bepróbálkozik, de ha a barátnőd szeret,nem fog engedni neki. Ha mégis történik valami, akkor meg (tudom, rossz ezt hallani) jobb, ha még most kiderül.
2013. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Csak hármasban engedném.
2013. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Már miért lenne alaptalan. Egy férfi nem hív egy nőt baráti randira. Ez mi ez egyáltalán? Ilyen nincs. Itt minden a barátnődön múlik.


Alapból szerintem korrektebb lett volna, ha valamelyik nap többen összeültök közös haverokkal/barátokkal. Gondolom sok közös régi ismerősük van és úgy találkoznátok csoportosan. Hiszen most jön haza, ők is biztosan szívesen "baráti randiznának vele".

2013. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, hogy ezt mondom de erről nekem nincs jó tapasztalatom. Az egyik volt barátnőm pontosan ugyan ilyen szituációban vetett véget a kapcsolatunknak. Pont ugyan ezek a körülmények voltak. Csak annyi különbséggel, hogy ezt végig a hátam mögött intézte. Velem csak azt közölte, hogy bocsi de vége mert az egyik volt pasia hazajött a külföldi melóból és eszébe jutott a vele való találkozáskor, hogy még mindig érez valamit iránta mert a régi emlékek előtörtek. Pedig tök normális volt a lány (vagyis amikor velem volt). Szóval nem azt akarom mondani, hogy ez veled is ez fog történni, de azért ne élj álomvilágban!
2013. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Várd ki, hogy mi fog ebből kisülni. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ez nem jó jel. Azt ajánlom, maradj kicsit háttérben, ne zaklasd a nődet, ne erőltesd, ne próbáld meg befolyásolni. Kíváncsi vagyok, a csaj mit fog lépni. Ha még visszajössz ide, majd írd le, hogy mi lett végül. Nagyon kíváncsi vagyok.
2013. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Leírom. Legkésőbb holnap reggel, mivel kb. olyan 4-5 óra felé fognak találkozni. Aztán mondtam neki, hogyha otthon és vége lesz a találkának hívjon fel. Majd elmondom mi volt.
2013. okt. 2. 12:52
 10/28 A kérdező kommentje:
Otthon lesz és vége a találkának*
2013. okt. 2. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!