Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak Én reagáltam túl a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Én reagáltam túl a dolgot?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk már kb. 5 hónapja. Nagyon jól kijövünk egymással és szinte teljesen ugyan olyanok vagyunk mint a másik. Azért szinte, mert Ő 25 éves nő, én pedig 22 éves srác vagyok. :D Viccet félretéve, valamelyik nap a barátnőmet felkereste egy volt pasija akivel nagyon szerették egymást. A kapcsolatuknak azért lett vége mert a srác kiment külföldre dolgozni. De a kapcsolatot tartották de már nem volt közöttük semmi. Ez a srác most hazajött és az első dolga volt felkeresni a barátnőmet. Leültek beszélgetni és a srác elhívta Őt egy randira. A barátnőm közölte ugyan, hogy itt vagyok most neki én, de ettől függetlenül belement, de csak mint egy baráti randi. Ma kora este fognak majd találkozni és attól félek, hogy a srác vissza akarja őt kapni. Ezt elmondtam a barátnőmnek, de azt mondta nincs miért izgulnom. Viszont én továbbra is tartok a sráctól, hiszen ők ketten kb 2-3 évig voltak együtt. Ehhez képest a mi 5 hónapunk semmi. Félek, hogy elveszíthetem a barátnőm. Szerintetek is így van, vagy teljesen alaptalan a félelmem?

2013. okt. 2. 09:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
De sok lett hirtelen az érdeklődő :D Most van ebéd szünetem, hogy elvileg nemsokára találkozom vele. Komolyan jobban izgulok ennél a találkozásnál, mint mikor a barátnőmet vittem el az első randinkra egy étterembe :D
2013. okt. 3. 13:31
 22/28 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak itt a vége. Egy nő nem találkozik az ex-férfival ok nélkül randiként. Csók is volt. Bekapcsolódsz egy küzdelembe amibe nem érdemes. Neked nem kellene senkivel találkoznod a nődön kívül. Neki sem ha téged akar.
2013. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Ennek a kapcsolatnak itt a vége. Egy nő nem találkozik az ex-férfival ok nélkül randiként. Csók is volt. Bekapcsolódsz egy küzdelembe amibe nem érdemes. Neked nem kellene senkivel találkoznod a nődön kívül. Neki sem ha téged akar."


Én is hasonlóan gondolkodom erről. Akármi volt, akármi történt a múltban, nemigazán hallok olyan történetekről egy boldog párkapcsolat esetében, hogy akármelyik fél találkozgatna a volt baráttal/barátnővel. Elég ha magamból indulok ki. Amikor párkapcsolatban éltem eszembe nem jutott hogy valamelyik ex barátnőmmel összejöjjek egy randi erejére se. Elfogadhatatlan ez számomra. Mit keresne a jelenemben egy volt barátnő? Ne keressen már semmit ha egyszer véget vetettünk.

2013. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Na találkoztam a sráccal. Hát nem vagyunk egy súlycsoport. Semmilyen téren sem. Elmondta, hogy Ő még mindig szereti a barátnőm (itt azért már nyílt a bicska a zsebemben, ha értitek mire gondolok), de mivel Ő külföldön él és mivel a barátnőmmel amúgy is voltak olyan terveik, hogy együtt kimennek és leélik ott az életüket. Azért jött most, hogy rábeszélje menjen vele.

De mivel látja, hogy szeret és boldog velem, nem avatkozik a kettőnk dolgába és békén hagy minket.

2013. okt. 3. 15:28
 25/28 NyolcOne9 ***** válasza:

Már ne haragudj, de én akkor elgondolkodtam volna a szakításon, amikor kiderült, hogy az exével fog találkozni. Egy normális kapcsolatban nem találkozgatunk az exekkel csak úgy. Úgy meg, hogy csók is volt... Te tényleg elhiszed neki, hogy szeret? Te vagy a szamár, ha nincs ló.

És tényleg nem vagytok egy súlycsoportban a sráccal. Lásd az előző mondatomat.

2013. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ezt a kamu dumát ugye nem hitted el, kérdező? :D Ha még mindig szereti, nem fogja feladni a barátnőd hajkurászását, míg ő (már mint a srác) vissza nem megy külföldre! Helyedben én rajtuk tartanám a szemem...mindkettőjükön!
2013. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Pontosan, tartsd nyitva a szemed. Lehet hogy az egész csak egy gyenge színdarab, aztán amikor a legkevésbé számítasz rá, a csaj lelép külföldre az exhez. Megnyugtatlak, a csajodnak biztos pontot, szilárd opciót jelent ez a hapsi, ha veled gubancok lennének van kihez fordulni, még akár külföldre is. Mint azt tudjuk, akik külföldön dolgoznak, nagyon jól keresnek az itteniekhez képest, nem lepődnék meg, ha 1-2 éven belül fogná magát a csajod és dobbantana itthonról.
2013. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Próbálok bízni a barátnőmben. Egyelőre csak ennyit tehetek.
2013. okt. 3. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!