Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy bejöttem/bejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy bejöttem/bejövök neki?

Figyelt kérdés
Egyetemista gólyatáborban nagyon megtetszett egy fiú. Néha beszéltünk is és kérdezte,h van-e barátom meg,h mennyire vagyok bevállalós...a sulikezdete előtti nap rám írt fb-on és írta,h másnap keressem meg.. de másnap az egyetemen ő is másokkal volt, meg én is..és nem mertem odamenni hozzá, és ő se jött oda hozzám. Azóta csak köszönünk egymásnak, akkor nem tetszek neki?

2013. okt. 2. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval ha jó pasi vagy, akkor csak így parancsolgathatsz a lányoknak, azok meg ugranak is?
2013. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad félni!!! Spuri oda és mondani, hogy TECCCEL! (sok c-vel) Egy beszélgetésben ha ezek elhangzanak, akkor elég pozitív az érdeklődés mindkettőtök felől.
2013. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szerintem nem parancsolgatott és én meg nem is ugrottam


hát szerinted,ha első nap nem mertem odamenni hozzá, akkor meg merem neki mondani, hogy tetszik???

2013. okt. 2. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem is úgy gondoltam, hogy egyből, de beszélgess vele és ne csak annyit, hogy: "Szia!"


Keresd a társaságát és legyél a közelében. Mosolyogj rá amikor csak lehet és ha nem veszi a lapot, akkor küldd ide és beszélek vele is.


Megértem, hogy izgulsz, meg minden de azért (minimum) 18 évesen már illik nem elbújni a másik elől.

2013. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, megpróbálom, amit írtál.:)

És ha egyáltalán nem is jövök be neki?...

2013. okt. 2. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg vagy egyértelműen a tudtodra adja, mint az a csaj, aki csak simán nem jött el a randira, vagy a beszélgetésből kiderül, hogy mik a céljai.
2013. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azt kérdezte bevállalós vagy-e, akkor szerintem dugni akar...
2013. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor lehet,h bejöttem neki és csak arra kellettem volna, és most azért nem beszélünk??
2013. okt. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!