Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem? Sose akartam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Sose akartam még senkit ennyire.

Figyelt kérdés

Segítseteek! Szerelmes vagyok egy srácba... úgy volt szeptember elején,hogy járunk meg minden,randiztunk smároltunk, azt mondta szeret meg minden.. aztán családi gondjai lettek elég durvák és megmondta hogy neki nem megy egy új kapcsolat még meg stb. Ez volt már 3hete.. közbe megpróbáltam elfelejteni mert kegyetlen volt nélküle... ezért összejöttem mással,de nem érzek iránta semmit (ezt már neki is megmondtam,tegnap kérdeztem kikkel van erre az volt a válasz hogy 3pr*stival meg 8k**vával...ma meg szépen lemondta a "romantikus esténket" és még csak annyit se mondott,hogy "bocs" pedig 1hete vártam,igyekeztem komolyan venni,de eztekután...)

ma ráírtam a srácra (akibe szerelmes vagyok),egész aranyos volt és kérdezte hogy megyek-e bulizni... és mondtam neki hogy igen. ( egy órát könyörögtem mire elengedtek és most egy darabig nem mehetek sehova,de megéri)

Az első kérdése az volt,hogy jön-e a "barátom" hát mondtam neki,hogy nem és nem sokáig lesz a barátom,mire azt mondta hogy nagyon helyes... A haverja akivel ma tett fel közös képet épp most jelölt ismerősnek.

Szerintetek van esélyem? Mi lesz ha a buliba majd mással lesz? Akkor végem:/



2013. okt. 5. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Egy álomképbe vagy szerelmes, ami nem létezik a valóságban. Lépj tovább (egyúttal nőj föl). :)
2013. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogggalmam sincs. Nem vagyok médium, ez csak majd a bulin fog eldőlni. Bármi lehetséges.
2013. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján biztos h alád vágna a többi meg majd kiderül
2013. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miért vagy olyannal, aki iránt nem érzel semmit? Közbe meg másba vagy szerelmes...
2013. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!