Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sértődött meg? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg? Hogy engeszteljem ki? Elszúrtam végleg?

Figyelt kérdés

Még tavaly szeptemberben megismertem egy srácot,akiben volt valami,ami azonnal megfogott.Helyes volt,sok lány odavolt érte,de nekem nem csak "tetszett".Ha láttam és a közelemben volt,megőrültem,a gyomrom liftezett,szédültem.

A nyáron ugyanazzal az utazási irodával mentünk nyaralni,egyszerre és kiderült,hogy a szüleink ismerik egymást.Végig együtt lógtunk és megismertem,hogy milyen,amikor nincsenek ott a barátai.Nem volt egy "nőfaló",vicces,rendes és udvarias volt.Olyan volt,mintha már évek óta ismernénk egymást.Elmondta,hogy sose lesz szerelmes,mert az csak gyengévé tesz mindenkit,neki elég a testiség.

Augusztus végén összejöttünk ennek ellenére,de sose mondta,hogy szeret és én se neki.De tegnap kimondta és én csak annyit mondtam rá,hogy "oké,de mégis miért?".Azt mondta,hogy mindegy,felejtsem el.

Azóta alig beszéltünk,írtam neki sms-t,de tök érdektelen válaszokat kaptam és lerázott.


16/l (ő 17 éves)



2013. okt. 6. 22:02
 1/6 Pendulum92 ***** válasza:
Hát, elég bunkó voltál. Aki azt mondja, hogy sose lesz szerelmes, mert az gyengévé tesz, az alapból gyenge, és fél a csalódástól. Te beigazoltad a félelmét.
2013. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád,ő menekül a kötöttségek elől.
2013. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nem szereted igazán ezt a fiút...mert akkor nem így reagáltál volna, az biztos.
2013. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem így akartam,csak nem gondolkoztam és kimondtam.Erre a szóra vártam már tavaly óta és azt hittem,hogy sosem fogom tőle hallani...Még sosem volt semmilyen kapcsolatom,ő az első barátom és egyszerűen meglepődtem és leblokkoltam.
2013. okt. 6. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy dolog,ha egy ilyen fiú szerelmet vall.Elég bugyuta kérdést tettél fel.Ahelyett,hogy viszonoztad volna,ha úgy érzed.Ezek szerint nem érezd úgy.
2013. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Nehéz ezt nekem elképzelni, de oké legyen, ha nagyon megbántad és tényleg szereted, akkor tudod mi a dolgod...felkeresed, és szépen elmondod neki hogy nem úgy gondoltad, bocsánatot kérsz és biztosítod róla hogy te is szereted és nem kell csalódnia miattad. De csak akkor, ha igazán így érzel.

2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!