Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés: jogosan sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés: jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. Egy "kicsit" összevesztünk az imént, de nem igazán értem hogy miért húzta fel magát....

Reggel dolgozni mentem, ő délután megy munkában. Felhív 10-kor tiszta kómás hangon hogy felkelt. Kérdeztem tőle hogy mi újság? Erre ő: hát semmi, most keltem fel, mi történt volna? De nem sokat értettem belőle mert olyan szinten motyogott/nyammogott hogy érthetetlen volt amit mond, szóltam hogy beszéljen hangosabban mert nem értem mit mond. Hát de most kelt fel, mondom oké akkor majd beszéljünk később ha felkelt mert így nem értem mit mond.

Később felhívott, akkor már normálisan beszéltünk. Beszélgetünk, aztán meséli hogy hát a 4 hónapos kismacskája (amit jaj de nagyon szeretett volna) valahogy beleesett a kinti nagy kukába és rácsukódott a kuka teteje. Ott nyávogott, aztán a barátom anyja vette észre és ő mentette ki, hála istennek nem lett baja, de mivel elég nagy állatbarát vagyok eléggé kiakadtam. Ha véletlenül nem megy arra az anyja, akkor ott fő meg a kismacska a kukában?! Mert ő közben sorozatot nézett, nem is foglalkozik semmit a cicával, csak néhány simogatás erejéig, komolyan, mint a kisgyerekek, pedig 24 éves. Felhúztam magam a felelőtlenségén és összevesztünk. Mert hát ő most mit csináljon a sorozatnézésen kívül? Mondom neki hogy ránézhetnél a macskára ami annyira kellett, vagy segíthetnél anyudnak a ház körül. Erre meg azzal vágott vissza hogy "de te se", "majd ha te", "előbb te", bármin összevesztünk, rögtön engem vesz elő. Oké, én se vagyok tökéletes, de azért nem abból áll a napom hogy dolgozok és sorozatot bámulok, hanem nekem is megvannak a magam dolgai.

Most meg ez várt engem itthon ahogy felléptem facebookra:

"most untam meg hogy minden nap felb*szol valamivel, közben meg egy nagy nulla vagy. legyél szíves hagyjuk egymást békében szerintem

egyik nap normális vagy másik nap meg el sem lehet viselni

azzal kezdtem a napom h felhívtalak, te meg leb*szol h halkan beszélek meg kómás a hangom és nemérted, hát b*szódjál meg akkor, ahelyett h azt néznéd h te vagy az első gondolatom reggel mikor kinyitom a szemem

milyen ember vagy te? egy nagy semmi

ezekután hogy várod el h törődjek veled... ennyire sem kellett volna. én voltam a hülye

elegem van

hagyj"


Ja, és csak úgy mellékesen: amikor bement hétvégén bulizni és nem jött haza (veszekedés miatt kikapcsolta a telefont) akkor én nem aludtam egy órát sem, fogtam magam és a nyakamba vettem a várost hogy megkeressem hol lehet mert a haverjaitól is elszakadt, én meg aggódtam hogy baja esik. De az szerinte semmi... Hát akkor?


Most mit csináljak szerintetek? Hagyjam hogy majd keres ha lenyugszik?



2013. aug. 6. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ja.
2013. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

dehogy sértődött meg jogosan és szerintem jobban járnál ha tényleg szakítanátok

találsz jobbat, hidd el

2013. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet csak annyi különbséggel hogy jelenleg nekem nincs munkám. Friss diplomával nehéz elhelyezkedni így amig nem találok melót itthon a ház körül teszek veszek főzök stb. A barátom meg dolgozik és én vagyok az aki keresi gyakrabban. Én örülnék ha a párom felhívna napközben de sosem keres csak este beszélünk facen. Napközbe semmit nem tudunk és amikor felhívtam hogy halljam a hangját leb*szott úgy vette fel a telefont hogy: " mi van?" aztán megkaptam hogy dolgozik és haladna a dolgára. Aranyos tőle h keres bárcsak az enyém is felhívna vagy egy smst dobna.Szerintem az hogy a macska beleesett a kukába az előfordul nem lehet pórázon és neki is szüksége van arra hogy felfedezze a kalandokat. Ami a párodat illeti megsértetted azzal hogy jóformán semmirevalóak tituláltad ami egy férfi büszkeségét a romokba döntötte. A levelet meg csak felindulásból írhatta. A helyedben várnék 1-2 napt, hogy kitisztuljon az ö feje is és te is eldöntsd hogy mit szeretnél.
2013. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


3x beszéltünk, ebből 2x én hívtam őt. Reggel ugye ő hívott, de abból nem sokat értettem, aztán én hívtam fel. Másodszor volt ez a vita, a harmadik alkalommal pedig munka végén hívtam hogy lenyugodott-e de nem igazán.

2013. aug. 6. 17:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom csak hogy rosszul írtam, bocsi ezért!
2013. aug. 6. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:

küldött egy smst hogy:

"Szeretlek és rossz így, de én már nem bírom."


Erre én visszaírtam:

"Nem kell bírni semmit. Fáj hogy így kell vége lennie de akkor ez van.... majd túlélem."

2013. aug. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!