Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon összezavart, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összezavart, mit akarhat még tőlem?

Figyelt kérdés
Több mint 3 évet voltunk együtt az első nagy szerelmek voltunk egymásnak,mindenben az elsők voltunk és nagyon megnyiltunk mind a ketten,kb.2 hónapja kijelentette hogy ő besokalt egyedül akar lenni már nem szeret úgy ahogy régen stb.Ezt eddig még értem,de eltelt úgy 2 hét kb. amikor csak én keresstem ilyen napi szinten őt, de ezt ugye abba hagytam mer eléggé összevesztünk és letiltott f*cebookról is.Én nem kerestem de rá egy hétre feloldott, hónap fordulónk napján azzal az indokkal hogy "nem bírta ki hogy ma ne írjon"elkezdtünk beszélgetni,ő elkezdet kéredzősködni voltam-e már valakivel,vagy mikor voltam utóljára boldog vagy kik ezek az új lány ismerőseim hasonló kérdések,csak azt nem értem hogy ha nem szeret miért érdekli ez?Ez a kisebb dolog amit nem értek a másik ami teljesen összezavart az az hogy tegnap elött odajött hozzám beszégetni hogy miujság velem mert egy ismerősétől azt halotta hogy nagyon kivagyok(közbe már nem szerencsére és ha ki is lenék azt se mutatnám ki)és hogy aggódik értem nagyon de ezt mind könnyes szemmel.Persze én mondtam neki hogy jólvagyok nincs semmi baj ,ő probált volna beszélgetni de én inkább hamar elköszöntem tőle és mentem mert elég kellemetlen volt ez az egész hogy 3 hétig nem is keresett és most majdnem sírva elém állít hogy aggódik értem,úgylátam ez elég rosszul esett neki mármint hogy nem érdeklödtem felőle csak "le ráztam".Szerintetek mit akarhat vagy miért csinálja ezt ?Ha jól tudom azóta nem volt mással,lehet csak megbánta és "ki akar békülni"?A segítségért előre is köszi!(19/f)

2013. okt. 6. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mindig szerelmes,és csak elhamarkodott döntést hozott.
2013. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem megbánta és békülni akart. 18L
2013. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. :)


Legközelebb fogd meg a kezét, húzd magadhoz és csókold meg. Minden rendben lesz. (Ha meg nem, akkor sem veszítettél semmit, igaz? ;) )

2013. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget csak nem értem mivel kijelentette nekem hogy ő már soha nem akar tőlem semit és hogy milyen felszabadult nélkülem most meg ezek ,nem értem őt.Nem tudom mit kéne csinálnom talán még énis szeretem de ezek után nemtudom hogy bízzak-e benne.
2013. okt. 6. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az elvem, hogy ami egyszer nem működött az később se fog. - de a te dolgod, mert a saját tapasztalatod, életed, időd kárára döntesz, nem az enyémre. Mérlegelj.
2013. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáljatok kibékülni, ha az első 2-3 hétben nem működik, akkor szerintem nincs értelme folytatni...
2013. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akor lépnem kéne ?Vagy várjam meg hogy ő lépjen megint?Igazából csak attól tartok hogy ha rá is veszem magam hogy kezdeményezek felesleges lesz és csak félre értetem ezeket a dolgokat, és csak a múlt beszél belőle meg az emlékek, de már többet nem akar tőlem.
2013. okt. 6. 23:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a múlt beszélne az tudna facebookon is. Ha személyesen is felkeresett akkor bizony békülni akar.
2013. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!