Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lliizzii kérdése:

Most akkor mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Már 3 éve ismerek egy srácot. Bevallom eleinte nagyon szerettem volna összejönni, de nem volt bennem bátorság, maradtam a barátzónában és végre valahára sikerült kigyógyulnom belőle. De most így nyáron nagyon sokat találkoztunk, sokat beszélgettünk, nevettünk és nagyon jó barátok lettünk. Folyamatosan kaptam tőle a bókokat (milyen szép a szemem, milyen jól nézek ki stb.). Legutóbb pedig azt mondta, hogy ha megkomolyodik, lehet hogy több is lehetne közöttünk...(na erre nem tudtam mit mondani, annyira zavarba jöttem)

Meg egyszer találkoztunk egy ismerőssel, aki megkérdezte, hogy akkor mi tulajdonképpen milyen kapcsolatot ápolunk? Erre a válasza egy kis gondolkodás után az volt, hogy amolyan barátság félét.


A lényeg az, hogy kezdek összezavarodni. Gondoltam rá, hogy megkérdezem kerek perec, hogy mit akar tőlem , de félek, hogy elveszteném az egyik legjobb barátomat és azt tényleg nem szeretném.


17/l


2013. szept. 2. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az eszedet, az biztos.
2013. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet h ő is össze van zavarodva, mert nem küldesz felé egyértelmű jeleket.


Szerintem ne megkérdezd, meg ne tőle tedd függővé, hogy te mit akarsz. Ha össze akarsz vele jönni, akkor egyértelműen jelezd felé. Próbáld meg. Inkább ne sikerüljön, minthogy meg sem próbáltad.

2013. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!