Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy később rádöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy később rádöbben és szakít?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Boldog párkapcsolatban élek 3 éve, Semmi komoly gond nem volt, apróbb veszekedések, nézeteltérések, pár órás durcázások voltak csak, ami szerintem minden kapcsolatban van, és normális. A kérdésem az, hogy mostanában egyre több olyat hallok, hogy valaki 30-40 évesen jön rá, hogy még nem élt, és lép. A párom nem igazán élte ki magát, együtt jártunk szórakozni, randizni, mozizni, stb. mindenhova. Mielőtt bárki megszólna, nem tiltottam meg neki, és voltak olyanok hogy a barátnőivel/barátaival is elment, de ritkán fordult elő, mert nem igazán volt rá lehetősége. Azt mondta neki teljesen jó így, Ő boldog, Ő csak velem szeret szórakozni járni, stb. Viszont attól félek, hogy ez a későbbiekben visszaüt, és esetleg 30-40 évesen rájön, hogy ő mégis csak élni akar, sajnálja, de megy.

Jogos a félelmem? Lenne esetleg tanácsotok, mit tegyek?

22/F 21/L



2013. okt. 11. 09:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Én is úgy gondolom hogy együtt is tudunk bulizni, sokszor előfordult már ez. Én úgy érzem bármit képesek vagyunk megoldani annyi minden után, szerintem ez sem lesz túl nehéz, csak hát az emberben mindig ott van egy kis félsz, hogy mi van ha...
2013. okt. 11. 11:07
 12/15 anonim ***** válasza:

Először is: ne akard megjósolni, mi lesz 30, vagy 40 éves korodban. Hidd el nekem, erről most még elképzelésed sincs. Éld az életed úgy, ahogy helyesnek látod, és jöjjön, aminek jönnie kell.


Másrészt igen, van ilyen, de ez a "kiélni magad" csak egy trendi duma, semmi több. Van, akinek szüksége van erre, és van, akinek nincs. A többségnek pedig csak azért van erre szüksége, hogy rájöjjön: erre nem is volt szüksége. Azt, hogy neki vannak e ilyen vágyai, azt neked kell eldöntened. Láttad rajta valaha, hogy hiányzik neki a csajozás? Láttad rajta valaha, hogy megalkuvással jár neki veled lenni? Ha igen, akkor benne van a pakliban a dolog. Ha nem, akkor az van benne, hogy később mégis rátör a pánik. A párkapcsolattal ezt vállalni kell.


A másik, amit szintén nagyon sokszor tapasztaltam már életem során: ugyanakkora a valószínűsége, hogy majd pár év múlva éppen te fogod ezt kitalálni, mert meghűlnek az érzelmek. Ez a félelmed akkor is jusson majd eszedbe, mert amennyi stabil párkapcsolatban élő nőt láttam 25 éves korában teljesen meghülyülni, azt kell mondjam, ez reális veszély!


Mármint csak feltételezem, hogy te vagy a lány, mert az írásodból nem egyértelmű :).

2013. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező kösz szépen nemhogy nem vagyok boldogtalan, de házas vagyok én nem 3 éve élek boldog kapcsolatban ahogy Te hanem 10 éve és -ellentétben Veled- sokkal nagyobb tapasztalatom és rálátásom van az egészre mivel jó pár kapcsolatom volt és látok amit látok a környezetemben is. 21-22 éves kis pisis korában az emberek annyira fiatalok annyit fognak változni, elmegy külföldre megtetszik más stb.stb stb hogy gyakorlatilag esélytelen nemhogy örökre 30 évre is együtt maradni. egy nem a nagy szerelmével gyors esküvő,baba utána pár évre meg szakitás és gyerektartás. Ez a sztori lényege és ez 99% kedveském de inkább most mint 30 év múlva 2 gyerekkel kelljen válni. 3 év alatt szart se tapasztaltál még az életről és a kapcsolatokról ebben a korban még minden szép és jó. Nem csak a nők hülyülnek meg hanem a férfiak is. De nem vagy teljesen reménytelen eset mert legalább a jogos félelem megvan. Sok kis naiv suhancnál még az sincs és ott állnak bambán egyedül a gyerekkel hogy hoppá a pár éves kapcsolatom mégse örökre tart? Tudod hány párt láttam szétmenni 2-3-10 év után?? A legjobb barátnőmet 7 év után hagyta el a párja egy másik miatt. Meg olyan is van aki a vőlegényét dobta ki. A sztárvilágban sem árt körülnézni. Most pl a Détár-Rékasi páros akit én sokáig álompárnak hittem. Kapuzárási pánik? Lehet. De olyant, hogy zizen huszonéves korban köttetett kapcsolat örökké tartson még sose láttam. De még olyat se nagyon ami 10-20 évig tartana... ÖRÖKKÉ TARTÓ KAPCSOLATOK NINCSENEK. Az emberek változnak, fejlődnek sosem maradunk egy helyzetben sokáig. Ez van. Én drukkolok Nektek, tényleg....de 1%-nyi esélyt sem látok az egészre. Ha már most félsz ettől akkor főleg nem, mert amitől félünk azt vonzzuk az életünkbe és nem véletlenül félsz tőle.
2013. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1 par van 1utt ismerosok tarsasagaba meg.

Nagy alom parnak hitt ismik, ilyen dolgot nem tudtak tulelni h szomszed falubol, 30+ km re koltozes, vagy csak uj suli vgett nem annyi volt a tali... Vagy csak eleg volt 4-5 ev...

2013. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Remélem Nektek sikerül ami sokaknak nem ment és tényleg együtt öregszetek meg ahogy a nagyszüleim. Kívánom így legyen. Szép volt az ő idejükben, 18 évesen összekerültek és nemrég volt a 60. házassági évfordulójuk. Én is mindig ilyenre vágytam, de már nem is merek benne reménykedni ilyenben a mai életstílust elnézve..

Kívánom Nektek sikerüljön! Jó lenne már egy pozitiv példát látni! Győzd le a félelmedet, ne nézz annyira előre, a jelent kell széppé és emlékezetessé tenni mindent megadni a másiknak mert ha hiánya van könnyebben félrekacsintgat, dolgozzatok a kapcsolaton a problémákat azonnal meg kell beszélni, egymást tegyétek első helyre és akkor van esély. :)

2013. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!