Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elítélendő ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő ha valaki a párja mellől keresgél egy neki megfelelőbbet és csak akkor szakít, ha a másik már biztos?

Figyelt kérdés
A pasi kalandor. Dúl a szerelem, a nő szeretne családot de tudja, hogy nem tudja megszelidíteni ezt a macsót az nem fog vele megállapodni ezért tudva mi lesz a sorsa tovább keresgél.
2013. aug. 31. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gáz.

Voltam ilyen lánnyal..addig voltam jó amíg le nem vették a fogszabájzóját..

2013. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
nem elítélendő én a szex miatt maradtam addig vele mert nem bírom szex nélkül. 20L
2013. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ebben a kapcsolatban a nő már komolyan sérült, ezért készül lépésre.
2013. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan elítélem ezt a viselkedést.Ugyanis ha nekem nem jó egy kapcsolatban,akkor kilépek belőle,és onnan lépek tovább,mert így korrekt,elkerülöm a megalkuvást,elkerülöm a sérülést,és nem viselkedek gyáván.
2013. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak fél a jövőtől? Nem akar egyedül maradni harminc akárhány évesen amikor a pasi kiszórakozta magát és úgy dönt mást keres. De jól érzi magát a kapcsolatban ettől függetlenül, tart ameddig tart marad de azért gondol a jövőre is és képez egy "B tervet".
2013. aug. 31. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, és ezt a pasival is megbeszélte? Drágám, én most keresgélem az utódodat, mert te úgy is elhagysz. HA HA. Elítélendő, keressen akkor, ha nincs pasija! Ha meg nem akar egyedül maradni, talán szakítson a macsóval -.-
2013. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
önigazolást ne itt keress! gerinctelenség
2013. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted fogsz úgy komoly kapcsolatra akadni, hogy 30 évesen még mindig valami kúrógép hivatalos nője vagy, de közben belemennél egy új kapcsolatba.

Gondolkodj kicsit a másik fejével! Szerinted egy érett, komoly kapcsolatra egyébként alkalmas férfi mit gondolna rólad?

Egy kalandra legfeljebb jó lennél, de lehet utána nehéz lenne megszabadulni tőled.

2013. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!