Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell barátnőt szerezni (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell barátnőt szerezni ( TIPPEKET )?

Figyelt kérdés

8.os vagyok , és itt az iskolába egy jó csaj sincs ( az osztályomba csak disznók járnak ),

középiskolába rá akarok majd hajtani a csajokra és ezeken a disznókon akarok gyakorolni ,hogy akkora már felkészüljek rá stb... xd TIPPEK ? ^_^

14/F



2013. okt. 11. 14:42
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
más suliból is jönnek meg amelykbe én akarok menni és valószinüséggel fel is vesznek voltam nyílt napon és nagyon jó csajok voltak :)))
2013. okt. 11. 14:56
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kell barátnőt szerezni ( TIPPEKET )?

amugy gazdagok vagyunk és páwa vagyok :)"

Ööö ezek alapján nem pasit akarsz szerezni, kis buzzancs?

2013. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

attol még ,hogy a divatot követem nem kínai -ba járok buz1 vagyok. megmondom = NEM :) csajokat szeretem

és minden csajnak a páwák jönnek be max a csúnyáknak nem mert tudják hogy nincs rájuk esélyük :)

2013. okt. 11. 15:02
 14/43 anonim ***** válasza:
Annyi:D
2013. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Pedig én eddig nem gondoltam magamról, hogy ronda lány vagyok, de az elméleted szerint igen, mivel nekem egyáltalán nem tetszik az a stílus, amit te képviselsz.:)
2013. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 RFKK ***** válasza:
Hozzávágsz egy pokelabdát! Szerezd meg hát mind!
2013. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
xddddd.
2013. okt. 11. 15:16
 18/43 anonim ***** válasza:
A világunk lassan megérik a pusztulásra. Kisfiam, ha én így gondolkoztam volna ennyi idősen, akkor rohadtul elszégyelltem volna magam és képen töröltem volna akkori önmagamat. Nyugodtan vedd magadra.
2013. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Na, ha van lóvéd és páwa is vagy ,akkor hol itt a gond?


Közlöd a csajokkal hogy tömve vagy zsetonnal, oszt kész, máris lesz 4-5 csajod is egyszerre.

2013. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Amíg te nagy általánosságban disznókként viszonyulsz a lányokhoz, addig õk görénynek fognak nézni. De a görény egy jópofa állat, csak büdös. A patkány viszont... Egyszóval megvan a véleményem rólad. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: próbáld meg tisztelni a nõket, nem kihasználni õket és nem utolsó sorban nem árt egy kicsit a belsõ értékekkel is foglalkozni
2013. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!