Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell barátnőt szerezni (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell barátnőt szerezni ( TIPPEKET )?

Figyelt kérdés

8.os vagyok , és itt az iskolába egy jó csaj sincs ( az osztályomba csak disznók járnak ),

középiskolába rá akarok majd hajtani a csajokra és ezeken a disznókon akarok gyakorolni ,hogy akkora már felkészüljek rá stb... xd TIPPEK ? ^_^

14/F



2013. okt. 11. 14:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
Csak úgy megsúgom hogy a lányok 50% az olyan páwa g*cikért van oda mint te. A többi normális, értelmes emberi lényt szeret nem olyanokat akik csak dugni akarnak. Ha csak gyakorolni akarsz az úgy nevezett "Disznókon" akkor arra jó a kutyád is. Ő még talán értékelné is.. Gazdag páwa ,,Barátom" olyan gáz vagy hogy kint vagy Trollfészen és hiszem hogy nemsokára a Napiszaron is fönt leszel. Adjak egy tippet? Ne légy bunkó, változtass a modorodon, tisztelj, ne csak dugni akarj és ne légy egy kib*szott nagy páwa g*ci!!! Nem tudom mi a jó abba hogy páwa vagy. Gáz!! A lányok 50% egy r*banc a többi normális lány. Ha neked egy r*banc kell akkor sok sikert, csak így tovább. Csak az az egy baj azzal hogy "gazdag páwa" vagy hogy a lányok nem azért fognak szeretni mert hogy annyira helyes vagy hanem a pénzedért ;) Annyi idős vagyok mint te de én undorodom az olyanoktól mint te. Biztos vagyok benne hogy ha normálisan néznél ki és egy őszintét mosolyognál sok mindenki beléd szeretne már a mosolyod miatt is. Istenem tök gáz ez a mai világ -.-"
2013. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

holvagyok rajta trollfacen ? LINK? :O

és szerintem kb minden 100.olyan csaj aki nem a páwákat szereti az lehet valamennyire szép. :)

2013. okt. 12. 18:10
 33/43 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is van.

2013. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Nagyon álomvilágban élsz.
2013. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
Látom nagyon figyelsz azokra akik megírják neked az igazat -.- Azért nem foglalkozol azokkal a kommentekkel amikben megírják az igazat (gondolom a te szavaiddal oltogatnak vagy irigyelnek) mert igazuk van és próbálsz nem beletörődni. Szerintem érdemes lenne néhány tanácsot megfogadni és most lemenni és elbújni a sarokba sírni hogy mekkora egy szánalom vagy..
2013. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
Hát én erre már nem tudom mit mondjak :DDD Nem vagyok gyakorikérdéses, de majd valahogy megoldom hogy követni tudjam ezt a kérdést. Érdekes információkat lehet megtudni. Azért én szívesen megnézném, milyen arcal áldottak meg téged, amiért ilyen rohadt beképzelt lettél. Ha szeretnéd, majd megmutatom 1-2 ismerősömnek (lányoknak) és kérek tőlük véleményt. Utána megosztom veled őket :D (Az voltam, aki pisis 13 éves létére menő gyerek és oltogat a gyakorikérdéseken )
2013. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:

mondjak ok lépések: 1 veszel un.:mérgező gázt pl ammónia

2 bevonulsz egy zárt helységbe (kicsibe) (ha esetleg vannak cigány barátaid őket is meghívhatod de a zsidó is elfér)

3 vársz és közben az úrnak imádkozol és kéred bocsánatát mert egy b*zi vagy

2013. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
az emberiség megérett a pusztulásra
2013. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 hucsigollyó válasza:
vegyél egy tanyátlovakat terheneket kecskétazt mindenewd vantod hazasodnaa gazda(g)
2013. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 essyke válasza:
14 évesen tanulj inkább, ne csajozz... :DDD Kihasználni másokat meg ritka undorító dolog, vagyis "gyakorolni" rajtuk. Ne játssz mások érzéseivel, mert megjárhatod! Ha normális barátnőt akarsz, akkor változtass a gondolkodásodon, és ne mindent pénzzel meg "páwaahhhhsággal" akarj megoldani! Ezekkel max. ri ban cokat foghatsz, akik a pénzed miatt fognak "szeretni". Add magad, aki tényleg te vagy! Egyszer úgyis megunod te is a színjátékot, hogy játszod a nagy páwát, a bun kó fa szt, akiért rohannak a ribizlik, és egy normálisra fogsz vágyni, aki nem lesz kapó a "módszereidre", mert egy totális gyökér leszel addigra. Inkább legyél képes hosszútávú, komoly kapcsolatra, aminek értelme is van, mintsem ilyen értelmetlen du gós, érzelemmentes kapcsolatokra. Hihetetlen, hogy a mai fiatalság itt jár...
2013. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!