Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban olyan nehéz barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan nehéz barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Tele van az internet ilyen "forever alone" viccekkel.

( [link]

Valóban ilyen nehéz lenne, szerezni barátnőt vagy ennyi szerencsétlen fiú van.. nem értem

Én elég kövér csúnya fiú vagyok, de mindig pár hónapon belül lett nagyon szép barátnőm és sose volt ezzel gondom,


2013. máj. 5. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Figyelj.Egy úrhajó holnap indul a marsra.Teli van csúnya fiúkkal.

Nem szeretnél felszállni rá?

2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Sokan a külsejüket okolják eredménytelenségük miatt. Valamint pár elutasítás után már az önbecsülésük is a padlón van. Én ronda srác vagyok, viszont úgy beszélek a csajokkal, hogy sikerrel szoktam járni nagy általánosságban.
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. barátnőt könnyű leakasztani. De normális alapon nyugvó kapcsolatot, ahol a felek önzetlenül számíthatnak a másikra és egymással tervezik a hátralévő életüket, na azt már nehéz.
2013. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik településen laksz, Kérdező? És az is érdekelne, hogy hol ismerted meg azokat a lányokat? Csak azért kérdezem, mert az ismerkedés nemcsak ember-hanem helyfüggő is.
2013. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nehéz barátnőt szerezni, csak sokan lusták egy kicsit is megerőltetni magukat az ügy érdekében.
2013. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De miért mindig a férfiak kurblizzanak? A nőknek mért nem kell két fogpiszkálót sem keresztbetenni? Mindig csak a férfi álljon elő mindennel...mekkora fasság!
2013. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os, ez amúgy teljesen jogos. Nem véletlen pl., hogy szinte minden humorista férfi. A Showder-klubosok között is mindössze egyetlen nő próbálkozik, megint máshol szintén ugyanez a helyzet. Azért néha ezen is elgondolkozhatnának a hölgyek, amikor a szupermagabiztos fellépést és a lehengerlő dumát alapkövetelménynek tekintik.

Egyszer a fültanúja voltam egy "fordított" szituációnak, amikor a lány próbált udvarolni a fiúnak és olyan mondatokat használt, hogy: "Ó, de nekem te nagyon tetszel!" és hasonlókat. Belegondoltam, hogy még a legeslegbénább fiú sem szokott ilyen mondatokat elengedni, ugyanígy más esetek, amikor a csajnak kellett próbálkoznia, szintén hasonlóan ügyetlenre sikerültek.

Szóval nagyon nem kéne itt "lúzerezni" meg ócsárolni a fiúkat, mert ellenkező esetben bizony ők sem lennének jobbak. Ott van még persze a "testbeszéd", amikor a lány a puszta testi adottságaival próbálja elvarázsolni a fiút. Ezzel az a helyzet, hogy akinek néhanapján jön össze bármi, annál simán nyerő ötlet, aki viszont bőven el van látva nőkkel, az csak kiröhögi azt a lányt, aki ezen kívül semmi mást nem tud felmutatni.

2013. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

HÁt b@szod a kövér csávók most a divat, minden csaj azzal jön, hogy ő nem járna sovány sráccal, inkább legyen pocakos medveállat, mert az férfias. Kösz szépen, hogy elvettétek az önbizalmamat, csajok. -.-


egy sovány fiú

2013. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"De miért mindig a férfiak kurblizzanak? A nőknek mért nem kell két fogpiszkálót sem keresztbetenni?"


Ha a nők is itt sírnának, nekik is ugyanazt írnánk. De érdekes módon elvétve akad csak olyan kérdés, ahol egy lány sír, hogy nem tud bepasizni..

2013. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9/9


Jaj, egy csajnak semmit sem kell csinálnia b@szod!


Az én sulimban még a nagy darab, asszonyállatoknak is olyan pasija van hogy csak nézek.

2013. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!