Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell barátnőt szerezni (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell barátnőt szerezni ( TIPPEKET )?

Figyelt kérdés

8.os vagyok , és itt az iskolába egy jó csaj sincs ( az osztályomba csak disznók járnak ),

középiskolába rá akarok majd hajtani a csajokra és ezeken a disznókon akarok gyakorolni ,hogy akkora már felkészüljek rá stb... xd TIPPEK ? ^_^

14/F



2013. okt. 11. 14:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

ha rajtuk gyakorolsz akkor azt fogják hinni hogy bejönnek és rajtad lógnak majd

kell ez neked???

arról nem beszélve hogy attol hogy neked nem tetszenek, masnak tetszhetnek(NINCS JOGOD AZT MONDANI HOGY DISZNÓ), na meg az se biztos hogy te olyan jol nezel ki, lehet hogy te is (te szavaiddal elve) "disznó" vagy...

am. meg van egy TIPPEM: NE LÉGY BUNKÓ

2013. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, a disznók és a sellők között óriási nagy a különbség. Ami a disznónál beválik, a a sellő lányoknál nem igazán.
2013. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el kérdező, nem minden lánynak a páwák jönnek be :)

Normális lánynak normális srác kell normális életfelfogással, de ha riba*cot akarsz, akkor csak így tovább ;)

2013. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Páwa? lol

Régen az ilyeneket a sportolók verték... szép idők :D

2013. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

" csajokat szeretem

és minden csajnak a páwák jönnek be max a csúnyáknak nem mert tudják hogy nincs rájuk esélyük :)"

Nem hinnem...Az en osztalyomban sok dogos csaj van(nem csak szerintem),viszont ok szinte undorodnak a pawaktol...Na igen...Vannak meg szep es normalis lanyok,szerencsere.

2013. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
56%
Bxzdmeg, hova tart ez a világ?
2013. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
SWAG=csicskabuzeráncnincssemmiegyénisége.(Persze nem minden swag ilyen,vannak akik ilyenek de kedvesek,de te valószínűleg nem vagy az.)
2013. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
100%

XD.ISTENEM SZAKADOK....Szerinted ez a páwa cucc hány értelmes nem tinip*csa középiskolás lányt fog érdekelni?

Szerintem nem sokat általában középiskolában már kinövik a lányok a hozzád hasonló buz*kat XD

2013. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
Én még fiatal vagyok, és meg nem rontott. Pontosabban 13 éves, de mai napig undorodom a magad fajta buzerángoktól. És nem azért, mert tudom, hogy nem kaphatom meg őket. Ha van egy normális lány, akkor annak nem egy felzselézett hajú tini bu zi kell, aki facebookon ráélvez lájkokra, hanem egy normális emberifjú. Szerintem a válaszolók között is rengeteg olyan embernek a véleményét olvashattad, akik normálisak. Más szemszögekből nézik a dolgokat. Vesd össze a kommenteket, és a te álláspontodat. Ha ezzel megvagy beszélgethetünk tovább, a túlzott hajzselé veszélyeiről.
2013. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
LOL ez hatalmas:D trollfészen olvastam a kérdést és nem hittem, hogy ilyen létezhet...
2013. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!