Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszakad a szívem, valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakad a szívem, valami tanács, hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Kérlek ne cikizzen senki, hogy hisztéria stb. A barátomért már mielőtt összejöttünk egy éve meg voltam veszve, de addig azt hittem semmi sem lehet közöttünk. Most két hónapja összejöttünk, mert kiderült, ő is többet akar. Az első pár hét isteni volt, láttam, hogy szeret velem lenni, kíván, figyelmes volt. Aztán elkezdett nem foglalkozni velem, alig keresett...megpróbáltuk megbeszélni, akkor szakított velem, mint kiderült, amint megszerzett, elmúlt a lángolás...de én beleszerettem. Teljesen. Nem tudok rajta túllépni, alapvetően büszke nő vagyok, de alig bírom visszafogni magam h ne könyörögjek neki. Elnéznék szinte mindent, csak legyen velem...abba az illúzióba ringatom magam, hogy belém szerethet. Állandóan a zenéinket hallgatom, nézem az adatlapját, bőgök és nem alszok egy percet sem, nem eszek, szétcsúsztam teljesen. Mit tegyek kérlek segítsetek! Hogy próbáljam visszaszerezni? Vagy hogy lépjek túl? Egy nagyon kétségbeesett lány 22!

2013. okt. 12. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérjél pszichológus segítséget. Nem tudok többet mondani.:/
2013. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi értelmeset nem tudok mondani.. :/ idővel majd jobb lesz.. próbáld lefoglalni magad és nem rá gondolni egyfolytában ami tudom hogy nehéz.. de szerintem ne nagyon próbálkozz visszaszerezni mert ha tényleg szerettet volna akkor nem szakít veled szóval ezt a te érdekedben mondom próbáld meg elfelejteni mert ha nem akkor jobb úgyse lesz.. maximum rosszabb.
2013. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem próbálom eljátszani a nagy bölcs pszichomókus dumát,mert jóval fiatalabb vagyok nálad, és tudom, hogy szánalmas, de velem is volt már. azzal a különbséggel, hogy én nem jöttem össze vele. Elballagott, azóta nem láttam, elfelejtettem, sikerült, mert nem gondoltam rá, másra fordítottam a figyelmem. próbáld meg te is, járj el bulizni, éld az életed. :)) 14/
2013. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!